chrome firefox opera safari iexplorer

До Нового року відкриють ще одну станцію метро

01 серпня 2011 о 13:47

Станцію метро «Виставковий центр» відкриють до Нового року. Про це заявив начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Володимир Федоренко, повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

«Цього року маємо завдання відкрити станцію «Виставковий центр», а в 2012 році будуть введені в експлуатацію ще дві нові станції Куренівсько-Червоноармійської лінії метро в бік масиву Теремки. Їхні робочі назви – «Іподром» та «Одеська». Між станціями будуть перегони 850 м і 1,5 км, а це дуже великий обсяг будівництва», – розповів Володимир Федоренко.

Він також додав, що у 2012 році планується розпочати будівництво лінії метро на житловий масив «Троєщина». За словами начальника метрополітену, сьогодні розглядають два варіанти проходження лінії метро в лівобережній частині столиці: вулицею Бальзака і вулицею Маяковського. Загалом на будівництво кожної станції потрібно 2-3 роки.

19 серпня

Інші дати
Володимир Шинкарук
1954 – український бард, поет і композитор, викладач. Компакт-диски «Дім для душі», «Колір тиші», «Перекоти-НЕБО», «Шестиструнний дощ», «Прислухаюсь до серця», «Дороже крови», «Щоб серцем бути молодим».
 
Розгорнути
Преображення Господнє (Другий Спас)
Прийшов Спас – бери рукавиці про запас. Прийшов Спас – пішло літо від нас. (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Олесь Донченко
(1902, с. Великі Сорочинці, Полтавська область – 1954) – український письменник. Автор багатьох віршів, казок та поповідань для дітей та юнацтва, романів «Зоряна фортеця», «Золота медаль», повістей «Школа над морем», «Розвідувачі нетрів», «Лукія».
Розгорнути

Новини Дивитися всі