chrome firefox opera safari iexplorer

Станцію метро Теремки у Києві тепер обіцяють відкрити на початку листопада

29 жовтня 2013 о 17:18

Станція Теремки Куренівсько-Червоноармійської лінії буде відкрита до Дня визволення Києва від нацистів, який відзначається 7 листопада.

Як заявив голова КМДА Олександр Попов, зараз на метро Теремки йдуть останні завершальні роботи. Метробудівники закінчують будівництво розворотних тупиків за станцією.

Він також зазначив, що біля станції почалися дорожні роботи та озеленення. Зокрема над станцією облаштують міні-сквер і паркінг, де можна буде залишити автомобіль, після чого пересісти на наземний або підземний транспорт.

Нагадаємо, що дата відкриття станції переносилася кілька разів. 

Так, 31 серпня 2012 року керівник Київметробуду Володимир Петренко повідомив, що введення в експлуатацію станції відкладається на півроку — з грудня 2012 на травень 2013 року.

Після цього строки перенесли з травня на серпень 2013 року. 23 серпня голова КМДА Олександр Попов, демонструючи прем'єр-міністру Миколі Азарову будівництво станції Теремки, заявив, що її відкриють у першій половині жовтня.

Пізніше стало відомо, що станцію метро Теремки відкриють на початку листопада.

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути