chrome firefox opera safari iexplorer

У червні знову буде більше вихідних: відпочиватимемо 11 днів

07 травня 2016 о 10:02

У червні цього року українці отримають 2 додаткові вихідні. Відтак, із урахуванням звичайних субот і неділь, робочими у цьому місяці будуть лише 19 днів.

В Україні передбачено 11 вихідних у червні з урахуванням християнського свята Трійці та Дня Конституції України, а також звичних субот та неділь. Додаткові вихідні будуть 20 червня, 27 і 28 червня, відповідно до статті 73 Кодексу законів про працю України.

Таким чином, у червні на Трійцю українці відпочиватимуть три дні поспіль, а на день Конституції України будуть чотириденні вихідні.

Зазначимо, що відпрацювання за 27 червня переноситься на 2 липня.

radio24.ua

 radio24.ua

 

Джерело: Радіо 24
Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути