chrome firefox opera safari iexplorer

У червні знову буде більше вихідних: відпочиватимемо 11 днів

07 травня 2016 о 10:02

У червні цього року українці отримають 2 додаткові вихідні. Відтак, із урахуванням звичайних субот і неділь, робочими у цьому місяці будуть лише 19 днів.

В Україні передбачено 11 вихідних у червні з урахуванням християнського свята Трійці та Дня Конституції України, а також звичних субот та неділь. Додаткові вихідні будуть 20 червня, 27 і 28 червня, відповідно до статті 73 Кодексу законів про працю України.

Таким чином, у червні на Трійцю українці відпочиватимуть три дні поспіль, а на день Конституції України будуть чотириденні вихідні.

Зазначимо, що відпрацювання за 27 червня переноситься на 2 липня.

radio24.ua

 radio24.ua

 

Джерело: Радіо 24
Розділи: Суспільство

3 березня

Інші дати
Народився Антін Могильницький
(1811, с.Підгірки Івано-Франківська область – 1873) – український письменник, громадський і політичний діяч, греко-католицький священик.
«Кожний нарід, хоть би дикий, Любить свій родинний край, Любить отцівські язики, Свою мову і звичай». (Антін Могильницький)
Розгорнути
Народилася Наталена Королева
(1888, с. Сан-Педро де Карденья, Іспанія – 1966) – українська письменниця. В своїх творах опрацьовувала історичні та біблійні теми. Автор збірки легенд “Во дні они”, повістей “1313”, “Без коріння”, збірки оповідань “Інакший світ”, повістей “Предок”, “Сон тіні”, “Легенди старокиївські”.
Розгорнути