chrome firefox opera safari iexplorer

У червні українців чекають додаткові вихідні

28 травня 2012 о 15:15

В наступному місяці співробітників підприємств і організацій, де встановлено п'ятиденний робочий тиждень, очікують два додаткових вихідних. А в містах, приймаючих Євро-2012, місцева влада рекомендує працедавцям влаштувати вихідні ще й у дні проведення матчів.

У неділю, 3 червня, через п'ятдесят днів після Великодня, відзначається одне з найбільших православних свят — День святої Трійці. Оскільки святкування припадає на неділю, то наступний за Трійцею понеділок, 4 червня, також буде вихідним.

28 червня в Україні відзначається День Конституції. Оскільки цього року святкування припадає на четвер, Кабмін рекомендував керівникам підприємств і організацій для більш раціонального використання робочого часу наступного дня, 29 червня, також зробити вихідним.

Таким чином, завдяки Дню Конституції українці зможуть відпочити чотири дні поспіль. Однак відпрацювати 29 червня доведеться вже після, в суботу, 7 липня.

Крім того, Київська міська рада рекомендувала оголосити вихідними дні проведення матчів Євро-2012 у столиці — 11, 15 і 19 червня (випадають на робочі дні).

Львівська міська рада також рекомендувала оголосити вихідним 13 червня, день проведення матчу у Львові, щоб уболівальники змогли подивитися футбол.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути