chrome firefox opera safari iexplorer

У Харківському зоопарку з'явиться «Долина гепарда»

26 травня 2016 о 10:02

Зоопарк планують розділити на умовні зони, де будуть мешкати тварини одного кліматичного поясу. Про це стало відомо сьогодні, 25 травня, на нараді з реконструкції зоопарку, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Реконструкція в зоопарку розпочнеться влітку. Виходячи із зображень, опублікованих на сайті міськради, в зоопарку з'являться такі зони, як:

«Стежка тигра»;

«Театр природи»;

«Африканська савана»;

«Королівство слонів»;

«Річкові берега»;

«Планета мавп»;

«Австралія»;

«Амазонский ліс»;

«Долина гепарда».

Мавпятник, слоновник і акваріум реконструюють. Міська влада обіцяє упорядкувати і оновити підходи до зоопарку, добудувати будинок жирафів.

Проект також передбачає будівництво контактного зоопарку площею 5200 квадратних метрів.

У квітні 2016 року у реконструкцію зоопарку з міського бюджету виділили 23 мільйони гривень.

Харківський зоопарк — один з найстаріших в Україні, нагадують в мерії. Його колекція налічує близько 7 тисяч тварин, територія зоосаду складає 16,8 га.

20 червня

Інші дати
Народився Олександр Лазаревський
(1834, с. Шевченкове, Сумська область – 1902) – український історик, генеалог. Автор близько 450 праць і статей переважно з історії Лівобережної України – «Малоросійські посполиті селяни», «Павло Полуботок», «Полтавщина в 17 ст.». 
«Математика, медицина, фізика, механіка, музика зі своїми сестрами — чим глибше їх пізнаємо, тим сильніше палять серце наше голод і спрага.» (Григорій Сковорода)
Розгорнути
Народився Антон Думанський
(1880, Росія - 1967) – вчений-хімік, один з основоположників колоїдної хімії. В 1904 році організував в Києві першу лабораторія колоїдної хімії, ввів в колоїдну хімію фізичні методи дослідження.  
Розгорнути