chrome firefox opera safari iexplorer

У Харківському зоопарку з'явиться «Долина гепарда»

26 травня 2016 о 10:02

Зоопарк планують розділити на умовні зони, де будуть мешкати тварини одного кліматичного поясу. Про це стало відомо сьогодні, 25 травня, на нараді з реконструкції зоопарку, повідомляє прес-служба Харківської міськради.

Реконструкція в зоопарку розпочнеться влітку. Виходячи із зображень, опублікованих на сайті міськради, в зоопарку з'являться такі зони, як:

«Стежка тигра»;

«Театр природи»;

«Африканська савана»;

«Королівство слонів»;

«Річкові берега»;

«Планета мавп»;

«Австралія»;

«Амазонский ліс»;

«Долина гепарда».

Мавпятник, слоновник і акваріум реконструюють. Міська влада обіцяє упорядкувати і оновити підходи до зоопарку, добудувати будинок жирафів.

Проект також передбачає будівництво контактного зоопарку площею 5200 квадратних метрів.

У квітні 2016 року у реконструкцію зоопарку з міського бюджету виділили 23 мільйони гривень.

Харківський зоопарк — один з найстаріших в Україні, нагадують в мерії. Його колекція налічує близько 7 тисяч тварин, територія зоосаду складає 16,8 га.

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути