chrome firefox opera safari iexplorer

У неділю відзначатимуть Міжнародний день сім’ї

14 травня 2016 о 18:59

Багато хто помилково вважає другу неділю травня, коли святкується День матері, також і Днем сім’ї.

Насправді, ще в далекому 1993 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН для поглиблення розуміння питань сім’ї та підвищення інституціональних можливостей країн вирішувати серйозні проблеми, пов’язані iз сім’єю, було запроваджено Міжнародний день сім’ї, котрий відзначається 15 травня, нагадує Україна молода.

У київському Будинку актора з цього приводу у суботу відбудеться безплатний символічний музичний концерт «Щастя у 4 руки», проведе його телеведуча і мама трьох дітей Марічка Падалко. Дійство проходитиме у рамках однойменної кампанії Представництва Фонду народонаселення ООН в Україні.

«Відомі джазові виконавці разом зі студентами Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра презентують до Міжнародного дня сім’ї концерт дуетів. Чарівна музика чотирьох рук символізуватиме гармонію у родині між чоловіком та жінкою, де сімейні стосунки мають будуватися на рівних. Таким чином буде показано, що гармонія настає тільки тоді, коли грають чи будують сім’ю у чотири руки», — зазначили в анонсі організатори дійства.

Загалом інформаційна кампанія «Щастя у 4 руки» — це соціальний проект, покликаний привернути увагу до проблеми нерівномірного розподілу обов’язків у родині. На заходах проекту нагадають усім про те, що — як правило — більшу частину домашньої роботи у сім’ях виконують жінки. Ініціатори акцій пропонують змінити ситуацію: гармонійно розподілити сімейні справи. «Щастя у 4 руки», зокрема, популяризує серед татусів відпустку з догляду за дитиною.

Розділи: Суспільство

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути