chrome firefox opera safari iexplorer

Україна перемагає: Топ-5 тріумфальних перемог за останній тиждень

17 травня 2016 о 13:30

Протягом останнього тижня Україна завоювала безліч міжнародних перемог. Однією з найгучніших подій стала перемога Джамали на пісенному конкурсі «Євробачення-2016». Ця новина сколихнула серця мільйонів українців, які й досі знаходяться в радісній ейфорії. Але потужна перемога Джамали − не єдина приємна подія.

Україна перемогла на Чемпіонаті світу з брейкдансу

Олег Кузнєцов завоював перше місце на чемпіонаті «Unbreakable Bboy Championship», який проходив у бельгійському Антверпені.

Україна перемагає: Топ-5 тріумфальних перемог
Анастасія Мульміна  © facebook.com

Українська гімнастка Анастасія Мульміна завоювала дві золоті медалі на міжнародному турнірі з художньої гімнастики «Koop Cup», який пройшов в Канаді. Перемога дісталася Анастасії у вправах з обручем і булавами.

Юлія Прокопчук і Максим Долгов завоювали «золото» в стрибках у воду з 10-метрової вишки серед змішаних команд на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

Україна перемагає: Топ-5 тріумфальних перемог
Олег Верняєв та Ігор Радівілов © facebook.com

Український тріумф у вправах на кільцях — Олег Верняєв завоював «золото» на етапі Кубку світу зі спортивної гімнастики.

Ігор Радівілов — переможець етапу Кубка світу зі спортивної гімнастики в Болгарії.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути