chrome firefox opera safari iexplorer

Україна подала заявку на проведення чемпіонату світу з хокею

15 травня 2016 о 14:59

ФХУ в наступному році бажає провести турнір у київському Палаці спорту. Федерація хокею України подала заявку на проведення Чемпіонату світу 2017 року у дивізіоні 1А.

Єдиним конкурентом українців у боротьбі за право прийняти світову першість буде Австрія. Щоправда, австрійці поки не визначилися з містом, де вони хочуть провести чемпіонат. Україна в разі перемоги своєї заявки має намір прийняти турнір на льоду київського Палацу спорту.

Чемпіонат світу в Диивзионе 1A наступного року пройде з 22 по 28 квітня. Вже точно відомо, що в турнірі візьмуть участь 4 збірні: України, Польщі, Австрії та Південної Кореї. Ще два учасника чемпіонату визначаться за підсумками світової першості в Москві і Санкт-Петербурзі.

Рішення про господаря турніру буде прийнято на конгресі Міжнародної федерації хокею (IIHF) під час чемпіонату світу в Москві і Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, що Київ приймав чемпіонат світу в Першому дивізіоні в 2011-му році. Також в Україні світову першість у Дивізіоні 1B проходило у Донецьку – в 2013-м. Донецьк повинен був прийняти чемпіонат світу-2015 в Дивізіоні 1А, але турнір довелося перенести в Польщі через військові дії на сході нашої країни.

 

Джерело: unian
Розділи: Спорт в Україні

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути