chrome firefox opera safari iexplorer

Україна подала заявку на проведення чемпіонату світу з хокею

15 травня 2016 о 14:59

ФХУ в наступному році бажає провести турнір у київському Палаці спорту. Федерація хокею України подала заявку на проведення Чемпіонату світу 2017 року у дивізіоні 1А.

Єдиним конкурентом українців у боротьбі за право прийняти світову першість буде Австрія. Щоправда, австрійці поки не визначилися з містом, де вони хочуть провести чемпіонат. Україна в разі перемоги своєї заявки має намір прийняти турнір на льоду київського Палацу спорту.

Чемпіонат світу в Диивзионе 1A наступного року пройде з 22 по 28 квітня. Вже точно відомо, що в турнірі візьмуть участь 4 збірні: України, Польщі, Австрії та Південної Кореї. Ще два учасника чемпіонату визначаться за підсумками світової першості в Москві і Санкт-Петербурзі.

Рішення про господаря турніру буде прийнято на конгресі Міжнародної федерації хокею (IIHF) під час чемпіонату світу в Москві і Санкт-Петербурзі.

Нагадаємо, що Київ приймав чемпіонат світу в Першому дивізіоні в 2011-му році. Також в Україні світову першість у Дивізіоні 1B проходило у Донецьку – в 2013-м. Донецьк повинен був прийняти чемпіонат світу-2015 в Дивізіоні 1А, але турнір довелося перенести в Польщі через військові дії на сході нашої країни.

 

Джерело: unian
Розділи: Спорт в Україні

19 червня

Інші дати
Никифор Шолуденко 
1919 – гвардії старшина, командир розвідувального взводу 22-ї гвардійської танкової бригади 1-го Українського фронту. Загинув, визволяючи Київ. Герой Радянського Союзу.
Розгорнути
Народився Євген Шерстобитов
(1928, м. Улан-Уде, Росія – 2008) – український кінорежисер і сценарист. На кіностудії імені О.Довженка поставив фільми «Туманність Андромеди», «Юнга зі шхуни «Колумб» та ін.
«Там, де є українці, там завжди є мистецтво» (Юрій Липа)
Розгорнути
Народився Євген Купчинський
(1867, Тернопільська область - 1938) – український композитор, віртуоз-цитрист, диригент.  
Розгорнути