chrome firefox opera safari iexplorer

Українська синхроністка здобула чергову медаль чемпіонату Європи

13 травня 2016 о 08:53

Чергову срібну медаль виграли українські синхроністки на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

12 травня в технічній програмі солісток на п'єдестал пошани піднялася Анна Волошина. Результат українки — 90,7289 балів.

Українські синхроністки виграли «срібло» чемпіонату Європи

«Золото» виграла російська синхроністка Світлана Ромашина, третьою стала італійка Лінда Черруті.

Відзначимо, що на чемпіонаті Європи з водних видів спорту українські синхроністки виграли вже чотири медалі і всі вони були срібними. Всього ж в України на чемпіонаті Європи сім медалей — «золото» стрибуна у воду Іллі Кваші та шість срібних медалей. З них — чотири «срібла» в Ганни Волошиної.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути