chrome firefox opera safari iexplorer

Українська синхроністка здобула чергову медаль чемпіонату Європи

13 травня 2016 о 08:53

Чергову срібну медаль виграли українські синхроністки на чемпіонаті Європи з водних видів спорту.

12 травня в технічній програмі солісток на п'єдестал пошани піднялася Анна Волошина. Результат українки — 90,7289 балів.

Українські синхроністки виграли «срібло» чемпіонату Європи

«Золото» виграла російська синхроністка Світлана Ромашина, третьою стала італійка Лінда Черруті.

Відзначимо, що на чемпіонаті Європи з водних видів спорту українські синхроністки виграли вже чотири медалі і всі вони були срібними. Всього ж в України на чемпіонаті Європи сім медалей — «золото» стрибуна у воду Іллі Кваші та шість срібних медалей. З них — чотири «срібла» в Ганни Волошиної.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Спорт в Україні

9 грудня

Інші дати
Народився Борис Грінченко
(1863, с. Вільховий Яр, Сумська область - 1910) — український письменник, педагог, лексикограф, літературознавець, громадсько-культурний діяч. Автор фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури. Укладач чотиритомного тлумачного «Словаря української мови». Один із організаторів і керівників товариства «Просвіта».
Ще не вмерла Україна, Але може вмерти: Ви самі її, ледачі, Ведете до смерти! Не хваліться, що жива ще Наша воля й слава: Зрада їх давно стоптала, Продала, лукава! (Борис Грінченко)
Розгорнути
Народився Борис Тен (Микола Хомичевський)
(1987, с. Устенське Друге Рівненської обл. -1983) - український перекладач, педагог. Автор збірки сонетів "Зоряні сади", перекладів творів Есхіла, Гомера, Аристофана, Ф. Шиллера, А. Міцкевича, О. Пушкіна, Л. Толстого та ін. класиків світової літератури.
Розгорнути