chrome firefox opera safari iexplorer

Вперше українці вдалося підкорити Еверест

21 травня 2016 о 12:02

На вершину найвищої гори планети Ірина Галай із містечка Мукачево піднялася у супроводі гіда Віктора Бобкова. Наразі очікують фото з вершини.

фото: mukachevo.net

ФОТО: MUKACHEVO.NET

28-річна Ірина Галай родом з Мукачева, зараз живе в Києві, працює директором з розвитку однієї з компаній з продажу нафтопродуктів.

«Я захопилася альпінізмом три роки тому. Побилася об заклад зі співробітником, програла, і мене відправили на Казбек (Кавказ). Зайшла успішно найперша. І після цього я живу від гори до гори. Працюю тільки для того, щоб була можливість подорожувати», – каже Ірина.

Слід зауважити, що Ірина тривалий час готувалася до цього сходження. У базовому таборі  на висоті 5300 метрів у Непалі мукачівка навіть готувала закарпатський бограч. «Тут кожен кілограм ваги важливий. Поки товстий сохне – худий здохне. Взяла з собою продукти з України, в один з днів приготую бограч», – писала Ірина у соцмережі.

29 листопада

Інші дати
Народився Григорій Квітка-Основ’яненко
(1778, с.Основа, нині – м. Харків – 1843) – український прозаїк, драматург, журналіст, літературний критик і культурно-громадський діяч. Основоположник художньої прози і жанру соціально-побутової комедії в класичній українській літературі. Найвидатніші твори – «Конотопська відьма», «Маруся», «Сватання на Гончарівці», «Шельменко-Денщик».
«Як говоримо, так і писати треба» (Григорій Квітка-Основ’яненко)
Розгорнути
Народився Григорій Косинка
(1899, с.Щербанівка, Київська область - 1934) — український письменник. Автор творів «На золотих богів», «Заквітчаний сон», «В житах», «Політика», «Фавст», Серце» та ін.
Розгорнути