chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні вперше пройде конкурс піаністів імені Дмитра Шостаковича

14 січня 2016 о 11:00

Перший міжнародний фортепіанний конкурс DSCH імені Дмитра Шостаковича відбудеться у Дніпропетровській консерваторії імені Глінки з 16 до 19 лютого.

У конкурсі зможуть взяти участь піаністи віком з 18 до 32 років з різних країн світу. Він проходитиме за підтримки сім’ї Шостаковича. Призовий фонд конкурсу складає 5300 доларів.

«Ми вже отримали багато заявок з різних країн світу, в тому числі з Австралії, Китаю та Австрії. Наш конкурс буде проходити у два тури. Фіналісти, які гратимуть у другому турі, зможуть виконати твір Шостаковича для камерного ансамблю. Як правило, жоден конкурс не дає такої можливості. Окрім цього, ми раді, що другом нашого конкурсу є Георгій Шостакович – племінник Дмитра Шостаковича», — розповіла Cultprostir Президент фортепіанного конкурсу DSCH Наталя Золотарьова.

До складу міжнародного журі увійшли всесвітньо відомі музиканти. Серед них: Андрій Писарєв, який є деканом Московської державної консерваторії імені Чайковського, Інеса Синкевич, яка працює у Манхеттенській школі музики в Нью-Йорку, Варвара Непомняща з Гамбурзької вищої школи музики і театру, Кадзукі Нісімон – володар премій багатьох престижних світових конкурсів, а також відомий український піаніст Антоній Баришевський, який переміг в міжнародному конкурсі Рубінштейна.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути