chrome firefox opera safari iexplorer

КС повернув старим суддям супердоплати до пенсій

10 червня 2016 о 11:39

Конституційний суд відновив додаткові виплати до пенсій суддів.

Про це повідомив народний депутат фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, пише Gazeta.ua.

«Щойно КС повернув суддям супердоплати до пенсій. Ті, які ми скасували. І це не новим суддям зарплати. Це тим, які вже у відставці. Тим, які були суддями у часи Кучми і Януковича», — написав Ємець.

Він разом із колегою з «Самопомочі» Єгором Соболєвим наразі перебувають на засіданні Конституційного суду. Там сьогодні розглядатимуть конституційність закону про очищення влади.

Як відомо, із 1 червня 2015 року були скасовані норми щодо пенсійного забезпечення суддів, якими призначалися пенсії або щомісячне довічне грошове утримання.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути