chrome firefox opera safari iexplorer

Новий київський фестиваль All music is jazz поэднає джаз і танці

03 червня 2016 о 12:12

На карті фестивалів Києва з'явиться ще один – All Music Is Jazz. Він пройде 21-23 жовтня цього року в арт-центрі Closer.

«Концепція фестивалю – показати урбаністичну сторону джазу, а не романтичну, – каже Ольга Бекенштейн, ідейний натхненник і організатор All Music Is Jazz. – На одному фестивалі буде і сучасний джаз, і незалежна танцювальна музика. Ми хочемо дати зрозуміти, як багато в них спільного».

У програмі фестивалю – представники різних країн і музичних напрямків. Організатори вже оголосили перших учасників. Це трубач із Чикаго Marquis Hill зі своїм колективом, який у червні випускає новий альбом The Way We Play, а восени презентує його українській публіці.

Також на All Music Is Jazz виступить американський піаніст Luis Perdomo, постійний учасник квартету Miguel Zenon, який зіграє з гуртом Controlling Ear Unit.

Крім концертів, на фестивалі будуть освітні заходи та джем-сейшени.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

19 жовтня

Інші дати
Богдан Гаврилишин
1926 – видатний український економіст. Член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі. Багаторічний директор МІМ-Женева. Засновник Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві.
Розгорнути
Народився Сергій Васильківський
(1854, м. Ізюм Харківської обл. - 1917) - український живописець, якого називали «поетом українського малярства». А ще про нього писали: «Васильківський у живописі – це Шевченко в літературі». До речі, саме Васильківському належать одні з найвідоміших портретів Кобзаря.
Розгорнути
Народився Ігор Свєшніков
(1915, м. Київ — 1995) – археолог, доктор історичних наук. Понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнені в монографії "Битва під Берестечком". Автор монографій про культури шнурової кераміки та шаровидних амфор, путівника по заповіднику "Козацькі могили".
Розгорнути