chrome firefox opera safari iexplorer

Новий київський фестиваль All music is jazz поэднає джаз і танці

03 червня 2016 о 12:12

На карті фестивалів Києва з'явиться ще один – All Music Is Jazz. Він пройде 21-23 жовтня цього року в арт-центрі Closer.

«Концепція фестивалю – показати урбаністичну сторону джазу, а не романтичну, – каже Ольга Бекенштейн, ідейний натхненник і організатор All Music Is Jazz. – На одному фестивалі буде і сучасний джаз, і незалежна танцювальна музика. Ми хочемо дати зрозуміти, як багато в них спільного».

У програмі фестивалю – представники різних країн і музичних напрямків. Організатори вже оголосили перших учасників. Це трубач із Чикаго Marquis Hill зі своїм колективом, який у червні випускає новий альбом The Way We Play, а восени презентує його українській публіці.

Також на All Music Is Jazz виступить американський піаніст Luis Perdomo, постійний учасник квартету Miguel Zenon, який зіграє з гуртом Controlling Ear Unit.

Крім концертів, на фестивалі будуть освітні заходи та джем-сейшени.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

23 квітня

Інші дати
Народився Василь Земляк (Вацик)
(1923, - с. Конюшівка Вінницької обл. - 1977) - український письменник, видавець, кіносценарист.  Найбільше визнання здобула дилогія "Лебедина зграя" (фільм "Вавилон - ХХ") і "Зелені млини".
Розгорнути
Народився Григорій Тютюнник
(1920, с.Шипівка Полтавська область – 1961) - український письменник. Автор роману «Вир».
«Кажуть, що дуже мудрий чоловік оту всю техніку військову видумав. А я мислю так, що якби найшовся такий, що все оте попалив, той був би наймудріший...» (Григорій Тютюнник
Розгорнути
Народився Іван Шмальгаузен
(1884, м. Київ - 1963) - біолог. Всесвітньо відомий теоретик еволюційного вчення XX ст.
Розгорнути