chrome firefox opera safari iexplorer

Новий київський фестиваль All music is jazz поэднає джаз і танці

03 червня 2016 о 12:12

На карті фестивалів Києва з'явиться ще один – All Music Is Jazz. Він пройде 21-23 жовтня цього року в арт-центрі Closer.

«Концепція фестивалю – показати урбаністичну сторону джазу, а не романтичну, – каже Ольга Бекенштейн, ідейний натхненник і організатор All Music Is Jazz. – На одному фестивалі буде і сучасний джаз, і незалежна танцювальна музика. Ми хочемо дати зрозуміти, як багато в них спільного».

У програмі фестивалю – представники різних країн і музичних напрямків. Організатори вже оголосили перших учасників. Це трубач із Чикаго Marquis Hill зі своїм колективом, який у червні випускає новий альбом The Way We Play, а восени презентує його українській публіці.

Також на All Music Is Jazz виступить американський піаніст Luis Perdomo, постійний учасник квартету Miguel Zenon, який зіграє з гуртом Controlling Ear Unit.

Крім концертів, на фестивалі будуть освітні заходи та джем-сейшени.

Джерело: cultprostir.ua
Розділи: Новини культури

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути