chrome firefox opera safari iexplorer

Новим головним тренером «Шахтаря» став португалець

01 червня 2016 о 11:51

Паулу Фонсека став новим головним тренером «Шахтаря». Про підписання контракту з португальським фахівцем повідомляє офіційний сайт «гірників».

Угода з 43-річним фахівцем, останнім місцем роботи якого була «Брага», розрахована на два роки. Головний тренер приступить до роботи вже 1 червня.

«Це молодий, амбітний і дуже кваліфікований фахівець, який, я переконаний, зробить все для того, щоб вболівальники пишалися своєю командою. Паулу потрібен „Шахтар“, а „Шахтарю“ потрібен Паулу», — зазначив президент «Шахтаря» Рінат Ахметов.

«Я дуже щасливий, що стаю частиною такого клубу, як „Шахтар“. Працювати в такому клубі — це величезна честь для будь-якого тренера. Хочу сказати уболівальникам, що ми будемо продовжувати всю ту роботу, яка велася багато років у „Шахтарі“. Ми дуже амбітні і будемо всі свої амбіції вкладати в красивий і якісний футбол», — сказав Фонсека.

Вся кар'єра Фонсеки в якості гравця і тренера пройшла в Португалії. До «Браги» він очолював «Авеш», «Пасуш де Феррейру» і «Порту». Разом з «Порту» тренер вигравав Суперкубок Португалії, а з «Брагою» у травні цього року здобув перемогу в Кубку країни.

Джерело: DT.UA
Розділи: Спорт в Україні

8 грудня

Інші дати
Антон Хижняк
1907 – український письменник, журналіст, головний редактор «Літературної газети» (1950 – 1961). Автор збірок оповідань «Львівські оповідання», «Килимок», «Краса життя», повістей «Невгамовна», «Онуки спитають», «Нільська легенда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Волкович
(1858, м. Городня, Чернігівська область – 1928) – український хірург-новатор. Створив відому вітчизняну хірургічну школу, заснував Київське наукове товариство хірургів. Описав багато нових методів діагностики та лікування (симптом Волковича, резекція Волковича).
Розгорнути
Народилася Марія Крушельницька (Слобода)
(1876, с.Ульгівка, нині – Польща – 1935) – українська драматична акторка українського театру товариства «Руська бесіда», письменниця, громадська діячка. Брала участь у виданні читанок, організації театральних гуртків та культурно-освітніх закладів.
Розгорнути