chrome firefox opera safari iexplorer

Новим головним тренером «Шахтаря» став португалець

01 червня 2016 о 11:51

Паулу Фонсека став новим головним тренером «Шахтаря». Про підписання контракту з португальським фахівцем повідомляє офіційний сайт «гірників».

Угода з 43-річним фахівцем, останнім місцем роботи якого була «Брага», розрахована на два роки. Головний тренер приступить до роботи вже 1 червня.

«Це молодий, амбітний і дуже кваліфікований фахівець, який, я переконаний, зробить все для того, щоб вболівальники пишалися своєю командою. Паулу потрібен „Шахтар“, а „Шахтарю“ потрібен Паулу», — зазначив президент «Шахтаря» Рінат Ахметов.

«Я дуже щасливий, що стаю частиною такого клубу, як „Шахтар“. Працювати в такому клубі — це величезна честь для будь-якого тренера. Хочу сказати уболівальникам, що ми будемо продовжувати всю ту роботу, яка велася багато років у „Шахтарі“. Ми дуже амбітні і будемо всі свої амбіції вкладати в красивий і якісний футбол», — сказав Фонсека.

Вся кар'єра Фонсеки в якості гравця і тренера пройшла в Португалії. До «Браги» він очолював «Авеш», «Пасуш де Феррейру» і «Порту». Разом з «Порту» тренер вигравав Суперкубок Португалії, а з «Брагою» у травні цього року здобув перемогу в Кубку країни.

Джерело: DT.UA
Розділи: Спорт в Україні

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути