chrome firefox opera safari iexplorer

Пішов з життя «голос» київського метро

21 червня 2016 о 23:26

У вівторок, 21 червня, пішов з життя генеральний директор Київського академічного театру ляльок Микола Петренко, голос якого звучить під час оголошення станцій столичного метрополітену.

Про це в Facebook повідомила директор департаменту культури КМДА Діана Попова.

«Сьогодні не стало генерального директора Київського академічного театру ляльок Миколи Петренка. Його яскравий голос, який можна почути в поїздах київського метро, ще довго буде нагадувати нам про величезну втрату», — написала вона.

«Микола Петренко — рідний голос метро для мільйонів наших пасажирів! Світла пам'ять!» — написали в прес-службі Київського метрополітену.

Микола Петренко — заслужений працівник культури України, лауреат міжнародної премії Дружба. Закінчив Київський університет театру, кіно і телебачення ім. В.К. Карпенка-Карого.

Київський академічний театр ляльок очолив у 1986 році.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути