chrome firefox opera safari iexplorer

Росія на аукціоні продала відому картину із Криму

10 червня 2016 о 09:02

На «російських торгах» лондонського аукціонного будинку Christie’s в Лондоні продали картину Івана Айвазовського «Корабельна аварія», яка зберігалася в Феодосійській галереї в анексованому Росією Криму.

Картину придбали за 228,2 тисячі доларів.

Торги пройшли 6 червня. На них було виставлено понад 250 творів живопису та декоративно-прикладного мистецтва. Загальний обсяг продажів становив $ 6,4 млн, пише Комерсант.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

6 грудня

Інші дати
День Збройних сил України
6 грудня 1991 року Верховна Рада прийняла Закони "Про оборону України" та "Про Збройні Сили України". Тому саме ця дата увійшла в історію сучасної Української держави як День Збройних Сил України.
Розгорнути
Народився Олександр Оглоблин
(1899, м.Київ - 1992) — український історик, архівіст та політичний діяч, автор близько 1000 наукових праць.
Розгорнути
Народився Микола Амосов
(1913, Росія – 2002) – видатний український лікар, хірург, вчений, директор Інституту серцево-судинної хірургії.
Розгорнути
Народився Микола Колесса
Мико́ла Філаре́тович Коле́сса (6 грудня 1903, Самбір, Львівська область — 8 червня 2006, Львів) — український композитор, диригент, педагог, засновник української диригентської школи.
Розгорнути
Народився Анатолій Костецький
(1948, м. Київ - 2005) - український письменник, перекладач, видавець, педагог. Автор поетичних та прозових книжок для дітей, зокрема "А метеликам - весело", "Все про мене", "Лист до птахів", "Пісня для всіх", "Нас батьки не розуміють", "Постукай у моє вікно", "Пригодам - ура" та ін.
Розгорнути