chrome firefox opera safari iexplorer

ЖЕКам дозволили обслуговувати багатоквартирні будинки до обрання управителя

14 червня 2016 о 13:53

Верховна Рада України дозволила ЖЕКам і далі обслуговувати багатоквартирні будинки на час проведення конкурсів з обрання управителів або створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

За відповідний закон «Про внесення змін до ст. 13 закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» (№ 4680) на пленарному засіданні у вівторок проголосувало 259 народних депутатів.

За словами заступника голови комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олени Бабак (фракція «Самопоміч»), суть закону у тому, щоб не відкладати дію закону «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», який починає діяти з 1 липня, і дозволити в тих будинках, де люди не обрали своїх управителів чи не створили ОСББ, на час проведення конкурсу органами місцевого самоврядування продовжити обслуговування будинків наявними ЖЕКами.

«Суть закону в тому, щоб не переносити жодним чином реформу, а на період проведення конкурсу… щоб не було хаосу в будинках, щоб сміття вивозили вчасно, дозволити ЖЕКам і далі працювати», – сказала вона.

Бабак також зазначила, що внесення змін до закону надає право власникам у будь-який момент розірвати договір з управителем призначеного конкурсу, якщо вони оберуть свого управителя, або створять ОСББ.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

8 грудня

Інші дати
Антон Хижняк
1907 – український письменник, журналіст, головний редактор «Літературної газети» (1950 – 1961). Автор збірок оповідань «Львівські оповідання», «Килимок», «Краса життя», повістей «Невгамовна», «Онуки спитають», «Нільська легенда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Волкович
(1858, м. Городня, Чернігівська область – 1928) – український хірург-новатор. Створив відому вітчизняну хірургічну школу, заснував Київське наукове товариство хірургів. Описав багато нових методів діагностики та лікування (симптом Волковича, резекція Волковича).
Розгорнути
Народилася Марія Крушельницька (Слобода)
(1876, с.Ульгівка, нині – Польща – 1935) – українська драматична акторка українського театру товариства «Руська бесіда», письменниця, громадська діячка. Брала участь у виданні читанок, організації театральних гуртків та культурно-освітніх закладів.
Розгорнути