chrome firefox opera safari iexplorer

ЖЕКам дозволили обслуговувати багатоквартирні будинки до обрання управителя

14 червня 2016 о 13:53

Верховна Рада України дозволила ЖЕКам і далі обслуговувати багатоквартирні будинки на час проведення конкурсів з обрання управителів або створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

За відповідний закон «Про внесення змін до ст. 13 закону України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку» (№ 4680) на пленарному засіданні у вівторок проголосувало 259 народних депутатів.

За словами заступника голови комітету Верховної Ради з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства Олени Бабак (фракція «Самопоміч»), суть закону у тому, щоб не відкладати дію закону «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», який починає діяти з 1 липня, і дозволити в тих будинках, де люди не обрали своїх управителів чи не створили ОСББ, на час проведення конкурсу органами місцевого самоврядування продовжити обслуговування будинків наявними ЖЕКами.

«Суть закону в тому, щоб не переносити жодним чином реформу, а на період проведення конкурсу… щоб не було хаосу в будинках, щоб сміття вивозили вчасно, дозволити ЖЕКам і далі працювати», – сказала вона.

Бабак також зазначила, що внесення змін до закону надає право власникам у будь-який момент розірвати договір з управителем призначеного конкурсу, якщо вони оберуть свого управителя, або створять ОСББ.

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

19 травня

Інші дати
Народився Анатолій Добровольський
(1910, с. Буки, Житомирська область – 1988), український архітектор. Один за авторів проекту планування й забудови Хрещатика і прилеглих кварталів, Московського мосту в Києві. Головний архітектор м. Києва (1950-1955).
Розгорнути
Народився Микола Євшан
(1889, с. Войнилів Івано-Франківська область – 1919) - український літературний критик, літературознавець і перекладач.
«Всякий ідеал, щоби він був корисний, щоби був дійсною силою, мусить виходити тільки з життя, мусить звертатись до життя, кінцеву ціль покласти в житті» (Микола Євшан).
Розгорнути