chrome firefox opera safari iexplorer

Film.ua розробляє проекти за творами Франка та Лесі Українки

07 липня 2016 о 13:59

Кінокомпанія Film.ua повідомляє, що одним із напрямків розробки нових кіно- і серіальних проектів стало звернення до сюжетів за мотивами української національної літератури.

Одним із прикладів такого звернення до класичної української літератури стане повнометражний анімаційний фільм «Мавка». Сценарій мультфільму засновано на творі Лесі Українки «Лісова пісня». Інший проект в розробці – фільм за мотивами історичної повісті Івана Франка «Захар Беркут», повідомляє ЛітАкцент.

Ще один напрям пошуків сюжетів для проектів – звернення до історії України. У розробці кінокомпанії Film.ua є проект про Анну Київську, відому також як Анна Ярославна – молодшу з трьох дочок київського князя Ярослава Мудрого, яка згодом стала королевою Франції.

 

 

19 жовтня

Інші дати
Богдан Гаврилишин
1926 – видатний український економіст. Член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі. Багаторічний директор МІМ-Женева. Засновник Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві.
Розгорнути
Народився Сергій Васильківський
(1854, м. Ізюм Харківської обл. - 1917) - український живописець, якого називали «поетом українського малярства». А ще про нього писали: «Васильківський у живописі – це Шевченко в літературі». До речі, саме Васильківському належать одні з найвідоміших портретів Кобзаря.
Розгорнути
Народився Ігор Свєшніков
(1915, м. Київ — 1995) – археолог, доктор історичних наук. Понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнені в монографії "Битва під Берестечком". Автор монографій про культури шнурової кераміки та шаровидних амфор, путівника по заповіднику "Козацькі могили".
Розгорнути