chrome firefox opera safari iexplorer

На Миколаївщині стан автодоріг офіційно визнали катастрофічним

27 липня 2016 о 11:20

Депутати Миколаївської обласної ради у вівторок, 26 липня, визнали стан автомобільних доріг загального користування в межах області катастрофічним, надзвичайно критичним та таким, що загрожує життю і здоров'ю людей.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної ради.

«Ситуацію на автодорогах державного значення в межах Миколаївської області, а саме: Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через місто Кривий Ріг), Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, М-13 Кропивницький (Кіровоград) — Платоново, Р-55 Вознесенськ — Новий Буг та Р-75 КПП „Тимкове“ — Балта — Первомайськ — Доманівка — Олександрівка, Т-15-10 Нова Одеса — Єланець визнати надзвичайною ситуацією техногенного характеру», — йдеться в повідомленні.

Депутати вирішили звернутися до Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Державної служби надзвичайних ситуацій, Державного агентства автомобільних доріг України щодо термінового направлення в Миколаївській області відповідної комісії з метою визначення ступеня і рівня небезпеки НС та виділення коштів з резерву держбюджету на відновлення доріг.

Розділи: Суспільство

15 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Луценко
(1921, с.Березова Рудка, Полтавська область – 1989) – український поет. Автор текстів низки відомих пісень ("Києве мій", "Фронтовики", "Сивина", "Не шуми калинонько", "Мамина вишня", Осіннє золото").
Грає море зелене, Тихий день догора. Дорогими для мене Стали схили Дніпра, Де колишуться віти Закоханих мрій... Як тебе не любити, Києве мій! (Дмитро Луценко)
Розгорнути