chrome firefox opera safari iexplorer

На Миколаївщині стан автодоріг офіційно визнали катастрофічним

27 липня 2016 о 11:20

Депутати Миколаївської обласної ради у вівторок, 26 липня, визнали стан автомобільних доріг загального користування в межах області катастрофічним, надзвичайно критичним та таким, що загрожує життю і здоров'ю людей.

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної ради.

«Ситуацію на автодорогах державного значення в межах Миколаївської області, а саме: Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через місто Кривий Ріг), Н-14 Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв, М-13 Кропивницький (Кіровоград) — Платоново, Р-55 Вознесенськ — Новий Буг та Р-75 КПП „Тимкове“ — Балта — Первомайськ — Доманівка — Олександрівка, Т-15-10 Нова Одеса — Єланець визнати надзвичайною ситуацією техногенного характеру», — йдеться в повідомленні.

Депутати вирішили звернутися до Прем'єр-міністра України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, Державної служби надзвичайних ситуацій, Державного агентства автомобільних доріг України щодо термінового направлення в Миколаївській області відповідної комісії з метою визначення ступеня і рівня небезпеки НС та виділення коштів з резерву держбюджету на відновлення доріг.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути