chrome firefox opera safari iexplorer

Проїзд платною дорогою Київ-Одеса оцінили у 900 гривень

27 липня 2016 о 11:32

Проїзд по платній трасі Київ-Одеса може обійтися в майже 900 грн. Про це заявив начальник відділу інвестицій в інфраструктурні проекти Агентства інвестицій та розвитку Одеської ОДА Володимир Шемаєв, пише Zaxid.net з посиланням на Finance.ua.

«Виносячи за межі питання викупу землі, 1 км сучасної дороги обходиться у $5 млн. Протяжність (траси Київ-Одеса – ZAXID.NET) – 500 км. Давайте грубо порахуємо: $2,5 млрд. Ділимо на термін окупності – 20 років, це $125 млн в рік. Тобто $342,5 тисяч на день. Якщо по трасі їздять 10 тисяч машин (розрахунковий трафік для дороги 1-ї категорії) – то виходить по $34 з машини (856 грн), 2 гривні за кілометр», – заявив він.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян виступив з ініціативою будівництва в Україні платних доріг.

Зокрема він повідомив, що його відомство планує запропонувати приватним інвесторам фінансувати будівництво окружної дороги навколо Києва, а також прямої дороги Київ – Одеса.

Розділи: Суспільство

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути