chrome firefox opera safari iexplorer

Проїзд платною дорогою Київ-Одеса оцінили у 900 гривень

27 липня 2016 о 11:32

Проїзд по платній трасі Київ-Одеса може обійтися в майже 900 грн. Про це заявив начальник відділу інвестицій в інфраструктурні проекти Агентства інвестицій та розвитку Одеської ОДА Володимир Шемаєв, пише Zaxid.net з посиланням на Finance.ua.

«Виносячи за межі питання викупу землі, 1 км сучасної дороги обходиться у $5 млн. Протяжність (траси Київ-Одеса – ZAXID.NET) – 500 км. Давайте грубо порахуємо: $2,5 млрд. Ділимо на термін окупності – 20 років, це $125 млн в рік. Тобто $342,5 тисяч на день. Якщо по трасі їздять 10 тисяч машин (розрахунковий трафік для дороги 1-ї категорії) – то виходить по $34 з машини (856 грн), 2 гривні за кілометр», – заявив він.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян виступив з ініціативою будівництва в Україні платних доріг.

Зокрема він повідомив, що його відомство планує запропонувати приватним інвесторам фінансувати будівництво окружної дороги навколо Києва, а також прямої дороги Київ – Одеса.

Розділи: Суспільство

24 червня

Інші дати
За церковним календарем 24 червня християни, які живуть за західною традицією святкують Різдво Іоанна Хрестителя, або Івана Предтечі. 
Іван Предтеча був посланцем Бога, щоб сповістити людям про прихід і живу присутність Месії на землі. Він указує на Спасителя і хрестить Його в ріці Йордан.
Розгорнути
Василь Будник
1913 - український учений у галузі ракетобудування та космічної техніки. Розробник перших балістичних ракет, один із засновників конструкторського бюро «Південне». Герой Соціалістичної Праці. Академік НАН України.
Розгорнути
Іван Стешенко
1873-український літературознавець,письменник.
Розгорнути
Народився Іван Твердохліб
(1899. с. Довжик Харківської обл. - 1986) - український актор театру і кіно. ролі: Оврам ("Патетична соната"), Череви ("Сорочинський ярмарок"), Павло ("Коліївщина"), Іван ("Дорогою ціною") та ін.
Розгорнути
Народився Феофіл Яновський
(1860, с.Миньківці, Хмельницька область – 1928), український лікар-терапевт, один з засновників Київської терапевтичної школи. За його ініціативою на Київщині в інших регіонах засновано багато протитуберкульозних закладів санаторного типу. Національний інститут фтизіатрії та пульмонології носить ім»я Ф.Г.Яновського.
«Любити ближнього – це найважливіша з людських наук, вона вистраждана людством " (Олексь Гончар)
Розгорнути