chrome firefox opera safari iexplorer

Проїзд платною дорогою Київ-Одеса оцінили у 900 гривень

27 липня 2016 о 11:32

Проїзд по платній трасі Київ-Одеса може обійтися в майже 900 грн. Про це заявив начальник відділу інвестицій в інфраструктурні проекти Агентства інвестицій та розвитку Одеської ОДА Володимир Шемаєв, пише Zaxid.net з посиланням на Finance.ua.

«Виносячи за межі питання викупу землі, 1 км сучасної дороги обходиться у $5 млн. Протяжність (траси Київ-Одеса – ZAXID.NET) – 500 км. Давайте грубо порахуємо: $2,5 млрд. Ділимо на термін окупності – 20 років, це $125 млн в рік. Тобто $342,5 тисяч на день. Якщо по трасі їздять 10 тисяч машин (розрахунковий трафік для дороги 1-ї категорії) – то виходить по $34 з машини (856 грн), 2 гривні за кілометр», – заявив він.

Нагадаємо, раніше міністр інфраструктури Володимир Омелян виступив з ініціативою будівництва в Україні платних доріг.

Зокрема він повідомив, що його відомство планує запропонувати приватним інвесторам фінансувати будівництво окружної дороги навколо Києва, а також прямої дороги Київ – Одеса.

Розділи: Суспільство

30 червня

Інші дати
30 червня відзначають:
  • День молодіжних і дитячих громадських організацій України.
  • Міжнародний день астероїда.
Розгорнути
Народилася Матільда Климовська
(1899, м. Пенза, Росія - 1974) - український скульптор. Працювала в галузі станкової та декоративної скульптури. Серед найвідоміших праць: погруддя С. Міхоелса, Т. Шевченка, "Онєгін і Тетяна в саду"  та ін.
Розгорнути
Народився Роман Шухевич
(1907, м.Львів – 1950) - український політичний та державний діяч, командуючий УПА.  
«На західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться у столиці України — Києві з волі українського народу.» (З Акту відновлення Української Держави 30.06.1941 року).
Розгорнути

Новини Дивитися всі