chrome firefox opera safari iexplorer

У розпал літа почнеться капітальний ремонт траси Київ-Одеса

19 червня 2013 о 18:05

В липні, у розпал сезону відпусток, почнеться капітальний ремонт однієї з основних магістралей України — Київ-Одеса, пише ZN.ua

«В цьому році, вже в липні, ми почнемо капремонт дороги Київ-Одеса на ділянці Київ — Біла Церква», — повідомив глава «Укравтодору» Євген Прусенко, передає прес-служба відомства.

За його словами, з 13-го по 17-й кілометр дорога буде ремонтуватися за бюджетні гроші, а з 17-го по 87-й кілометр — за рахунок кредитних коштів ЄБРР та Європейського інвестиційного банку.

Крім того, Прусенко зазначив, що критичні зауваження автомобілістів на рахунок цієї дороги стосуються в основному ділянки Київ — Жашків, яка фактично не ремонтувалася 30 років.

«Сьогодні йдуть переговори про подальше кредитування реконструкції решти ділянок магістралі Київ-Одеса. Крім того, ми плануємо укладання верхнього шару асфальтобетону на відрізку Кразнознаменка — Одеса, який з 2007 року працює в середніх і нижніх шарах», — сказав Прусенко.

Він зазначив, що ремонтні роботи залишилося провести на 20% українських доріг. Втім, це стосується тільки загальнодержавних магістралей, що зв'язують населені пункти. За станом доріг у межах міст і сіл повинна слідкувати муніципальна влада.

Раніше профільний віце-прем'єр Олександр Вілкул у свій статті в DT.UA зауважив, що на утримання і ремонт доріг в Україні виділяється в 10 разів менше коштів, ніж в Європі. Зараз 97% українських доріг вимагають капітального ремонту. Для того. щоб виправити ситуацію, фінансування утримання доріг має бути збільшено в рази.

18 вересня

Інші дати
Народилася Алла Горська
(1929, м. Ялта - 1970) - українська художниця та громадський діяч. Автор картин "Автопортрет з сином", "Портрет батька", "Абетка", "Біля річки", "Портрет В. Симоненка".
Ми топчемо і ворогів, і друзів, О бідні йорики, всі на один копил. На цвинтарі розстріляних ілюзій Уже немає місця для могил... (В. Симоненко)
Розгорнути