chrome firefox opera safari iexplorer

У розпал літа почнеться капітальний ремонт траси Київ-Одеса

19 червня 2013 о 18:05

В липні, у розпал сезону відпусток, почнеться капітальний ремонт однієї з основних магістралей України — Київ-Одеса, пише ZN.ua

«В цьому році, вже в липні, ми почнемо капремонт дороги Київ-Одеса на ділянці Київ — Біла Церква», — повідомив глава «Укравтодору» Євген Прусенко, передає прес-служба відомства.

За його словами, з 13-го по 17-й кілометр дорога буде ремонтуватися за бюджетні гроші, а з 17-го по 87-й кілометр — за рахунок кредитних коштів ЄБРР та Європейського інвестиційного банку.

Крім того, Прусенко зазначив, що критичні зауваження автомобілістів на рахунок цієї дороги стосуються в основному ділянки Київ — Жашків, яка фактично не ремонтувалася 30 років.

«Сьогодні йдуть переговори про подальше кредитування реконструкції решти ділянок магістралі Київ-Одеса. Крім того, ми плануємо укладання верхнього шару асфальтобетону на відрізку Кразнознаменка — Одеса, який з 2007 року працює в середніх і нижніх шарах», — сказав Прусенко.

Він зазначив, що ремонтні роботи залишилося провести на 20% українських доріг. Втім, це стосується тільки загальнодержавних магістралей, що зв'язують населені пункти. За станом доріг у межах міст і сіл повинна слідкувати муніципальна влада.

Раніше профільний віце-прем'єр Олександр Вілкул у свій статті в DT.UA зауважив, що на утримання і ремонт доріг в Україні виділяється в 10 разів менше коштів, ніж в Європі. Зараз 97% українських доріг вимагають капітального ремонту. Для того. щоб виправити ситуацію, фінансування утримання доріг має бути збільшено в рази.

21 травня

Інші дати
Мирон Зарицький
1889 – український математик, професор Львівського державного університету, дійсний член Наукового Товариства ім. Т. Шевченка (з 1927 р.), фундатор української математичної культури.
Розгорнути
Георгій Де-Метц
1861 –  український фізик і методист, авторитет у галузі радіоактивності, укладач першого в Україні курсу методики викладання фізики в школах.
Розгорнути
 Роман Сельський
1903 – український живописець, педагог. Роботи: «Двері», «Палуба корабля», «Натюрморт із книжкою», «Корабль Ванда» та ін.
Розгорнути
Народився Микола Пильчиков
(1857, м.Полтава – 1908) – український вчений-фізик, експериментатор, винахідник. Одним із перших розпочав вивчення радіоактивності, рентгенографії та радіоуправління, конструктор диференційного ареометра, термостата, сейсмографа.
На долині туман, На долині туман упав. Мак червоний в росі, Мак червоний в росі скупав. По стежині дівча, По стежині дівча ішло. Тепле літо в очах, Тепле літо в очах цвіло. (Василь Діденко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі