chrome firefox opera safari iexplorer

Для ремонту всіх доріг в Україні буде потрібно 85 років

29 серпня 2012 о 17:55

Якщо ремонт доріг буде фінансуватися на нинішньому рівні, то привести їх у належний стан можна буде тільки через 85 років, підрахував радник голови Державної служби автомобільних доріг України Євген Прусенко.

«Зі 176 тисяч кілометрів доріг загального користування в минулому році було відремонтовано понад 2 тисячі кілометрів. Це трохи більше одного відсотка. З такими темпами ми відремонтуємо дороги через 85 років », — зазначив Прусенко.

«Нам необхідно як мінімум ремонтувати щорічно доріг в п'ять разів більше — тобто, 10 тисяч кілометрів, а для цього необхідні ресурси», — зауважив радник голови Укравтодору.

Прусенко нагадав, що мережа доріг в Україні була сформована наприкінці 60-70 років минулого століття. «Вони не ремонтувалися в переважній більшості по 30-40 років. А це значить, що міжремонтний термін (12-15 років) пропущено три-чотири рази. З року в рік інтенсивність руйнувань, особливо після зими, збільшується», — підкреслив він.

При цьому радник голови Укравтодору додав: «Якщо два роки тому кількість таких доріг державного значення становила 32%, то вже в минулому році — 56%. І процес природного фізичного старіння дороги зупинити швидко не вдасться».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути