chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні святкуватимуть День спецназу

26 липня 2016 о 16:03

29 липня в Україні відзначатимуть День сил спеціальних операцій.

Відповідний указ підписав президент Петро Порошенко, повідомляє Gazeta.ua.

«Враховуючи важливу роль сил спеціальних операцій Збройних сил України у забезпеченні обороноздатності держави та героїзм особового складу, виявлений під час проведення антитерористичної операції на сході України, прийняв рішення встановити в Україні День сил спеціальних операцій ЗСУ, який відзначатимуть щорічно 29 липня», — ідеться в повідомленні.

На думку президента, встановлення такого дня сприятиме подальшому розвитку національних військових традицій, військово-патріотичного виховання молоді, її готовності до захисту Батьківщини.

«Український спецназ не лише має свій закон, а тепер має і свій день», — наголосив Порошенко.

Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути