chrome firefox opera safari iexplorer

З українців хочуть брати плату за в'їзд у ЄС за умови безвізового режиму?

26 серпня 2016 о 13:53

За в'їзд до країн Європейського Союзу громадянам держав, які мають безвізовий режим з ЄС, доведеться отримувати дозвіл і платити по $14. Європейська комісія вже готує відповідну пропозицію.

Про це повідомляє EurActiv з посиланням на власні джерела в ЄС, пише Обозреватель.

Так, може бути впроваджена «європейська ESTA» — система, яка, у разі схвалення країнами-членами і Європарламентом, повинна зобов'язати мандрівників у ЄС із країн, що мають безвізовий режим, отримувати дозвіл на в'їзд (заявка подається онлайн) і платити за неї 14 доларів.

На введення системи наполягають Франція та Німеччина.

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути