chrome firefox opera safari iexplorer

Курорт та історія: Сатанів запрошує в гості

13 вересня 2016 о 09:34

15 вересня ініціатор акції «7 чудес України:історичні міста та містечка» Микола Томенко  разом з журналістами за підтримки народного депутата Сергія Мельника відвідають містечко Сатанів.

Гостей планують ознайомити з місцевим курортом, історія якого має незвичайний початок. Існує легенда, що монах-відлюдник лікував хворих мешканців Сатанова та околиць живою водою. Звали монаха Василь, проживав в двух келіях вирубаних у вапняковій скелі. Біля печери монаха і сьогодні б’ють чотири джерела, води яких стікають у Збруч. Називають їх джерелами народної медицини. Воду з одного джерела використовують для промивання хворих очей, з іншого – для лікування нервової системи, захворювань серця. Слава про живу воду передавалася із вуст в уста не одне століття.

uahotels.info

uahotels.info

Також в планах презентації розкрити історичні памятки архітектури, які збереглися до на ших днів, а саме: Сатанівський замок, пам`ятки релігійного та місцевого значення.

incognita.day.kiev.ua

incognita.day.kiev.ua

Нагадаємо, що містечко Сатанів (Хмельницька обл.) увійшло до фіналу акції «7 чудес України:історичні міста та містечка» та на сьогоднішній день набрало більше чотирьох з половиною тисяч голосів.

28 жовтня

Інші дати
День визволення України від фашистських загарбників
Указ Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року
Розгорнути
Народився Майк (Михайло) Йогансен
(1896, м. Харків - 1937) – український поет. Автор збірок віршів “Д’горі”, “Революція”, “Пролог до комуни”, “Доробок”, «Ясен», та ін.
Непереможні хмари-гори Ломились, падали, росли В архіпелаги неозорі. і птиці линули в імлі. То вчора думка гасла в морі її навіки завезли Все вище,вище,вище д"горі Сереброкрилі кораблі» (Майк Йогансен)
Розгорнути