chrome firefox opera safari iexplorer

Музична премія YUNA представила оновлений регламент на 2016 рік

21 вересня 2016 о 11:17

Український продюсер Павло Шилько та Експертна рада Національної музичної премії YUNA представили зміни у регламенті. Зазначимо, що кожного року до регламенту премії вносяться поправки для покращення системи голосування.

Так, категорія «Подія року» змінила свою назву та зміст і стала називатися «Краще концертне шоу сольного виконавця». Нині в цій категорії можуть бути номіновані музичні концерти, шоу українських артистів, які відбулися в період з 01.11.2015 р. по 31.10.2016 р., і на які здійснювався продаж квитків. Референс-лист у цій категорії формує Експертна рада без права внесення до нього доповнень зі сторони.

Є також гарна новина для молодих виконавців. З’явилася номінація «Новий подих». Ця категорія розроблена Експортною  радою для соло-артистів та груп, у яких не менше двох професійно записаних пісень були оприлюднені у період з 01.11.2015 р. до 31.10.2016 р.,  але не перебували в ротації на загальнонаціональних радіоканалах і/або українських музичних телеканалах. Заявку на участь у категорії такі соло-артисти і групи подають самостійно шляхом заповнення анкети на офіційному сайті премії – yuna.ua.

Змін зазнав також і склад журі, до якого були включені нові категорії. Відтепер журі премії «YUNA» складається з:

  • людей, які не створюють музику, але професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років, і на момент формування складу журі обіймають відповідну посаду, а саме: програмні директори/музичні редактори/ведучі ефіру радіостанцій; програмні директори/музичні редактори телеканалів; музичні оглядачі та музичні критики газет та журналів; представники квиткових операторів; представники компаній-правовласників музики;
  • людей, які створюють музику та/або професійно її використовують у власній діяльності не менше п’яти років, і на момент формування складу журі належать до таких категорій: організатори концертів, менеджмент артистів, саунд-продюсери та композитори, кліпмейкери.

Також до складу журі входять переможці премії «YUNA» та володарі нагороди «За особливі досягнення в музиці», які долучаються до голосування на другому етапі.

Перелік членів журі оголошується на офіційному сайті премії yuna.ua напередодні першого етапу голосування.

YUNA

© facebook.com/YUNA.MUSICAWARDS

Нагадаємо, що цього року в Україні відбудеться шоста щорічна церемонія нагородження YUNA, у рамках якої свої нагороди отримують найкращі українські музиканти.

Джерело: tochka.net
Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути