chrome firefox opera safari iexplorer

У музеї презентують книжку про родича Грушевського

02 вересня 2016 о 10:20

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського запрошує на презентацію книжки «Постать Марка Грушевського на зламі епох: історико-культурологічні візії». Захід відбудеться 6 вересня о 14:00.

«Презентація збірника наукових праць, присвячених українському етнографу та краєзнавцю Марку Грушевському. Він — один із перших дослідників дитячого життя в Україні. За роки роботи на Чигиринщині зібрав багатий матеріал з історії, фольклористики та етнографії краю», — говорять у прес-службі музею.

Збірник наукових праць рекомендований до друку вченою радою Інституту культурології НАМ України.

«Громадська, релігійна та дослідницька діяльність Марка Грушевського постає на тлі перших спроб становлення України як незалежної держави. Завдяки таким непересічним особистостям стався сплеск українського духовного та культурного розвитку на зламі ХІХ-ХХ століть», — зазначено в анотації до книжки.

«Постать Марка Грушевського на зламі епох» уклали 5 авторів: Гирич, Кучеренко, Левчук, Преловська та Шульга.

Також, 9 вересня, в рамках проекту «Кінозала на Паньківській, 9» відбудеться презентація науково-популярного фільму продакшену Wild Fox Film «Скіфія — царство курганів». Початок о 18:00.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути