chrome firefox opera safari iexplorer

У музеї презентують книжку про родича Грушевського

02 вересня 2016 о 10:20

Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського запрошує на презентацію книжки «Постать Марка Грушевського на зламі епох: історико-культурологічні візії». Захід відбудеться 6 вересня о 14:00.

«Презентація збірника наукових праць, присвячених українському етнографу та краєзнавцю Марку Грушевському. Він — один із перших дослідників дитячого життя в Україні. За роки роботи на Чигиринщині зібрав багатий матеріал з історії, фольклористики та етнографії краю», — говорять у прес-службі музею.

Збірник наукових праць рекомендований до друку вченою радою Інституту культурології НАМ України.

«Громадська, релігійна та дослідницька діяльність Марка Грушевського постає на тлі перших спроб становлення України як незалежної держави. Завдяки таким непересічним особистостям стався сплеск українського духовного та культурного розвитку на зламі ХІХ-ХХ століть», — зазначено в анотації до книжки.

«Постать Марка Грушевського на зламі епох» уклали 5 авторів: Гирич, Кучеренко, Левчук, Преловська та Шульга.

Також, 9 вересня, в рамках проекту «Кінозала на Паньківській, 9» відбудеться презентація науково-популярного фільму продакшену Wild Fox Film «Скіфія — царство курганів». Початок о 18:00.

Джерело: gazeta.ua
Розділи: Новини культури

2 грудня

Інші дати
Народився Григорій Ходоровський (Мороз-Ходоровський)
(1853, с. Свічківка, Черкаська область – 1927) – український піаніст, композитор і педагог. Організатор народної консерваторії в м. Севастополь. Автор творів для фортепіано («Українська рапсодія»), романсів, обробки українських народних пісень. Учнями Ходоровського були Климент Квітка, Лев Ревуцький, Лео Сирота.
Розгорнути
Народився Олександр Шумський
(1890, с. Рудня Борова Житомирської обл. - 1956) - український політичний дія. Входив до складу Центральної Ради. Нарком освіти УСРР (1924-1927).
Розгорнути