chrome firefox opera safari iexplorer

Україна додатково влізе в борги на 175 мільярдів гривень

20 вересня 2016 о 12:25

Кабмін вирішив одразу запланувати, скільки Україна має позичити в наступному році. Зупинилися на цифрі в 175 мільярдів гривень.

Як повідомляє Україна молода, з посиланням на законопроект «Про державний бюджет України на 2017 рік», сума позики на 28,2 млрд грн менше ніж у 2016 році.

Згідно з документом, зовнішні запозичення можуть становити 70,890 млрд грн, внутрішні – 103,9 млрд грн. Таким чином, зовнішні запозичення в 2017 році можуть становити 40,6% від загального обсягу надходжень, а внутрішні — 59,4%.

«Державні запозичення здійснюватимуться відповідно до умов на фінансовому ринку України, фінансових ринках інших країн та умов кредитування відповідних міжнародних фінансових організацій. При цьому ставки для внутрішніх боргових інструментів змінюватимуться в середньому в діапазоні 7-14% річних, залежно від типу боргового інструменту. Для зовнішніх боргових інструментів ставки становитимуть для ОВДП — близько 8% річних, макрофінансової допомоги ЄС – 1% річних», — йдеться в пояснювальній записці до документа.

Разом із тим, умови державних запозичень можуть змінюватися залежно від впливу зовнішніх політичних, економічних і військових факторів.

Розділи: Суспільство

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути