chrome firefox opera safari iexplorer

Актуальні витрати: На Євробаскет-2015 Україна витратить понад 13 мільярдів гривень

07 листопада 2013 о 16:17

Кабмін затвердив Державну цільову соцпрограму підготовки та проведення в Україні фінального турніру Євробаскет-2015, попередні обсяги фінансування якої складають 13,35 мільярда гривень.

Відповідну постанову Кабінету Міністрів № 793 від 2 жовтня опубліковано в пресі, передає Високий замок з посиланням на УНІАН.

Згідно з прогнозними обсягами фінансування програми, для її реалізації з держбюджету буде виділено майже 2,3 мільярда гривень (зокрема, у 2013 році — 200 млн гривень, у 2014 році — 1,65 млрд гривень, у 2015 році — 452 млн гривень).

При цьому, 3,79 млрд гривень планується залучити з інших джерел, у тому числі, під держгарантії.

Передбачається, що місцеві бюджети виділять на підготовку до Євробаскету 25,5 млн гривень, але при цьому залучать ще 1,75 млрд гривень (у т. ч. під держгарантії).

Програмою також передбачається залучення ще 5,49 млрд гривень за рахунок інших джерел фінансування.

Сама програма, зокрема, передбачає будівництво семи багатофункціональних спортивних арен у Києві, Дніпропетровську, Донецьку, Львові, Одесі та Харкові.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути