chrome firefox opera safari iexplorer

Зимова Олімпіада-2022 влетить українцям у 56 мільярдів гривень

26 вересня 2012 о 14:44

Про це повідомляє «Комерсант-Україна». В остаточному варіанті вартість підготовки до Олімпіади склала $ 6,9 млрд.

Як пояснив глава Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів, фінансування здійснюватиметься за рахунок державного та місцевих бюджетів, коштів приватних інвесторів і за допомогою змішаного державно-приватного фінансування. Найбільш витратним є будівництво транспортної інфраструктури ($ 1,77 млрд). З держбюджету на автодороги плануєт

ься витратити $ 1,31 млрд, аеропорти — $ 100 млн, залізничну інфраструктуру — $ 360 млн. $ 710 млн передбачається затратити на будівництво спортивних об'єктів — львівської льодової зони ($ 390 млн), сніжної зони Тисовця ($ 120 млн), гірськолижної арени Боржави ($ 200 млн). Ще $ 185 млн держкоштів будуть виділені на будівництво медіацентру.

За допомогою змішаного фінансування та за рахунок інвесторів будуть побудовані готелі ($ 833 млн), окремий готель для представників МОК ($ 160 млн) і олімпійські селища ($ 365 млн). Цікаво, що на житло для журналістів планується витратити вдвічі більше, ніж для спортсменів, — $ 738 млн. Владислав Каськів повідомив, що подавати заявку в МОК планується в другій половині 2014 року. «Основні роботи будемо проводити вже після підтвердження заявки в 2015 році.

Шанси, що МОК обере Україна, дуже високі. До 2015 року ми плануємо реанімувати діючі об'єкти інфраструктури та проводити переговори з інвесторами», — зазначив пан Каськів.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути