chrome firefox opera safari iexplorer

Українка завоювала титул Місіс Всесвіту

07 вересня 2016 о 09:46

У неділю, 4 вересня, в китайському місті Гуанчжоу відбувся фінал конкурсу Місіс Всесвіт-2016 року для заміжніх леді, де українка Ольга Торнер завоювала головний титул і в черговий раз довела, що українки найкрасивіші дівчата на планеті. Але корону найгарнішою Ольга відвезе з собою до Австрії, так як вона представляла на конкурсі саме цю країну і давно проживає там з сім'єю. У конкурсі брали участь представниці з більш ніж 70-ти країн світу, і конкуренція була воістину вражаючою! Першою віце-місіс стала представниця Зімбабве -Tracey-Anne Buckley Aggett.

Для мене це велика честь! Всі дівчатка були дуже гідними! Ми подружилися з усіма, і тепер в кожній країні у мене є друг! Це прекрасно! Я сподіваюся, що зможу гідно пронести свій титул в наступному році і зробити багато гідних, добрих і корисних справ. Також мені було дуже приємно познайомитися з попередньої переможницею Місіс Всесвіт — Ешлі Бурнхем з Канади

коментує свою перемогу Ольга

Також Ольга емоційно поділилася, що дуже втомилася, хоче спати, мобільний зв'язок і нормальну їжу. Незважаючи на дуже насичений графік учасниць через переїзди, підготовчі етапи і організаційні моменти, на протязі всіх конкурсних днів, Ольга зберігала живе почуття гумору, бадьорість і сяючий вигляд, про який можна було судити по фотографіях в соціальних мережах дівчат. Першими, хто привітав нову Місіс Всесвіт, були чоловік і батьки, які дивилися трансляцію події онлайн.

Миссис Вселенная

Украинка завоевала титул Миссис Вселенной

Нагадаємо, що Ольга Торнер — в минулому учасниця відомої музичної групи Podium. Вийшовши заміж і зважившись на переїзд до Австрії, групу довелося покинути. Зараз дівчина поєднує поїздки до рідних в Київ, іпрацює ведучою новин на телеканалі NewsOne.

Джерело: tochka.net
Розділи: Новини культури

22 жовтня

Інші дати
22 жовтня відзначаємо:
  • Всесвітній день людей з вадами мовлення.
Розгорнути
Борис Олійник
1935 – поет і громадський діяч. Лауреат Шевченківської премії. Автор книг: «Стою на земле», «Сива ластівка», «У дзеркалі слова», «Дума про місто» та ін.
Розгорнути
Народився Віктор Протопопов
(1880, с. Юрки, Полтавська область - 1957) – видатний український психіатр та фізіолог, засновник патофізіологічного напряму в психіатрії. Разробив оригінальні методи¬ки дослідження вищої нервової діяльності, описав «Синдром Протопопова» (Тріада Протопопова) - комплекс симптомів при маніакально-депресивному психозі.
Розгорнути
Народився Іван Бунін
(1870, м. Воронеж, Росія – 1953) – російський поет, письменник українського походження, Нобелівський лауреат. Багато років жив та творив в Україні (Харків, Полтава, Одеса, Київ). Автор статті «Пам’яті Т. Г. Шевченка», творчістю якого захоплювався, перекладів Шевченкових віршів «Закувала зозуленька» та «Заповіт», а також низки віршів Б.Грінченка.
Великий і багатий край, краса його нив і степів, хуторів і сіл, Дніпра й Києва, народ сильний і ніжний, у кожній дрібниці побуту свого красивий і охайний…» (Іван Бунін про Україну)
Розгорнути