chrome firefox opera safari iexplorer

Відтепер українські фортеці можна збирати як конструктор із кубиків. ФОТО

19 вересня 2016 о 14:07

Українська компанія «ГрАдо: грати добре» розробила архітектурні дерев’яні конструктори, з яких можна збирати легендарні українські фортеці. Зокрема, зараз у продажу вже наявні конструктори «Луцький замок» та «Хотинська фортеця», повідомляють на сайті компанії.

Хотинська фортеця.  gradogames.com.ua

Хотинська фортеця. gradogames.com.ua


Луцький замок. gradogames.com.ua

Луцький замок. gradogames.com.ua

Розробники «ГрАдо» переконують, що дерев’яні конструктори – це унікальна, екологічно безпечна, розвиваюча іграшка для дітей віком від 5 років. Набори складаються з 250-400 кубиків, виготовлених з міцної, приємної на дотик та запашної деревини – вільхи.

Ці кубики упаковані в зручну дерев'яну валізу. До наборів додаються детальна інструкція щодо збірки, а також розповідь про історію замку і настільний план.

facebook.com/m.tomenko

 facebook.com/m.tomenko

«У конструкторах усе продумано до дрібниць. З цих кубиків можна будувати все, що підкаже уява, — фантазійні замки, палаци, будинки, дороги, будь-що», — запевняють розробники.

zamok2

 gradogames.com.ua

Нагадаємо, Луцький замок та Хотинська фортеця стали переможцями акції «7 чудес України: замки, фортеці, палаци». Про інші найкрасивіші фортеці України можна почитати ТУТ.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

15 вересня

Інші дати
Народилася Олена Кульчицька
(1877, м. Бережани Тернопільської обл. - 1967) - український живописець і графік, педагог. Народний художник України. Автор картин "Діти на леваді", "Жнива", "Бабуля", "Діти з свічками", серії акварелей, офортів, гравюр на дереві, ілюстрацій до творів М. Коцюбинського, І. Франка та ін.
Розгорнути
Народився Михайло Максимович
(1804 – 1873), український історик, філолог, етнограф, ботанік, поет, перший ректор Київського національного університету ім.Т.Шевченка.
«Бери, бери скорийш назад Твоє ледаче слово, Коли поваживсь нам сказать: Забудьте рідну мову!» («Юго-западному оратору», 1864)
Розгорнути