chrome firefox opera safari iexplorer

Чотири партії отримали з бюджету майже 142 млн грн фінансування

25 жовтня 2016 о 13:53

Чотири з шести політичних партій, представлених у Верховній Раді, отримали державне фінансування статутної діяльності в сумі 141 млн 647 тис. грн за III і IV квартал 2016 року.

Як повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК), державне фінансування отримали «Народний фронт» — 50 млн 272 тис. грн, партія «Блок Петра Порошенка» — 49 млн 543 тис. грн, «Самопоміч» — 24 млн 923 тис. грн, Радикальна партія Олега Ляшка — 16 млн 907 тис. грн.

Політична партія "ВО «Батьківщина» не отримала коштів через те, що не подала вчасно пакет документів. Після отримання повного пакету документів рішення про надання фінансування буде розглянуто на засіданні НАЗК.

Ще одна парламентська партія «Опозиційний блок» відмовилась від державного фінансування.

Нагадаємо, що починаючи з 2016 року політичні партії почали отримувати державне фінансування статутної діяльності відповідно до закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання політичній корупції».

У проекті держбюджету-2017 на фінансування партій передбачено 442 млн грн. 

Джерело: DT.UA
Розділи: Суспільство

20 вересня

Інші дати
Наталія Лотоцька 
1938 – театральна актриса. Лауреат Шевченківської премії. Ролі: Пріська («Шельменко-денщик» Г. Квітки-Основ’яненка), Хведоска («Дві сім’ї» М. Кропивницького), Поліксена («Кассандра» Лесі Українки) та ін. Ведуча передачі Українського радіо «Від суботи до суботи» (понад 30 років). 
Розгорнути
Народився Іван Світличний
(1929, с. Половинкине Луганської області - 1992) - український мовознавець та поет. Твори "Ґранатові сонети", "Серце для куль і для рим", "У мене тільки слово".
Свободу не втікати з бою, Свободу чесності в бою, Любити те, що сам люблю, А не підказане тобою, Свободу за любов мою Хоч і накласти головою, А бути все ж самим собою, — Не проміняю на твою, Ліврейську, жебрану, ледачу, Вертку, заляпану, як здачу, Свободу хама й холуя. Несу свободу в суд, за грати, Мою від мене не забрати — І здохну, а вона — моя. (c) Іван Світличний, 1929
Розгорнути