chrome firefox opera safari iexplorer

Кабмін скасував обмеження витрат на підготовку до Євробачення

26 жовтня 2016 о 16:21

Кабінет Міністрів України скасував обмеження на витрати при підготовці до проведення в Києві пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну 26 жовтня, пише DT.UA. 

«Проектом пропонується встановити, що Національна телерадіокомпанія при здійсненні видатків, передбачених на підготовку і проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу, не буде застосовувати граничні суми витрат, передбачені постановою Кабміну №332», – повідомив голова Держкомітету телебачення та радіомовлення Олег Наливайко, представляючи документ.

За його словами, в проекті передбачено збільшення термінів попередньої оплати за товари і послуги, необхідні для підготовки до проведення заходу.

Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2016» у Стокгольмі виграла українка Джамала з піснею «1944».

За результатами голосування національних журі країн-учасниць «Євробачення» і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

Україна отримала право організувати «Євробачення» наступного року, як країна-переможець.

9 вересня стало відомо, що містом, яке прийме пісенний конкурс «Євробачення-2017» стане Київ. На засіданні 11 жовтня Кабінет міністрів України затвердив план підготовки до проведення «Євробачення» в Україні у 2017 році.

Згідно з планом, Київська міська державна адміністрація та Національна телекомпанія України повинні забезпечити підготовку місць проведення «Євробачення», створити інфраструктуру і забезпечити трансляцію конкурсу.

28 жовтня

Інші дати
День визволення України від фашистських загарбників
Указ Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року
Розгорнути
Народився Майк (Михайло) Йогансен
(1896, м. Харків - 1937) – український поет. Автор збірок віршів “Д’горі”, “Революція”, “Пролог до комуни”, “Доробок”, «Ясен», та ін.
Непереможні хмари-гори Ломились, падали, росли В архіпелаги неозорі. і птиці линули в імлі. То вчора думка гасла в морі її навіки завезли Все вище,вище,вище д"горі Сереброкрилі кораблі» (Майк Йогансен)
Розгорнути