chrome firefox opera safari iexplorer

Кабмін скасував обмеження витрат на підготовку до Євробачення

26 жовтня 2016 о 16:21

Кабінет Міністрів України скасував обмеження на витрати при підготовці до проведення в Києві пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну 26 жовтня, пише DT.UA. 

«Проектом пропонується встановити, що Національна телерадіокомпанія при здійсненні видатків, передбачених на підготовку і проведення в 2017 році в Україні пісенного конкурсу, не буде застосовувати граничні суми витрат, передбачені постановою Кабміну №332», – повідомив голова Держкомітету телебачення та радіомовлення Олег Наливайко, представляючи документ.

За його словами, в проекті передбачено збільшення термінів попередньої оплати за товари і послуги, необхідні для підготовки до проведення заходу.

Нагадаємо, пісенний конкурс «Євробачення-2016» у Стокгольмі виграла українка Джамала з піснею «1944».

За результатами голосування національних журі країн-учасниць «Євробачення» і смс-голосування глядачів Джамала набрала 534 бали.

Україна отримала право організувати «Євробачення» наступного року, як країна-переможець.

9 вересня стало відомо, що містом, яке прийме пісенний конкурс «Євробачення-2017» стане Київ. На засіданні 11 жовтня Кабінет міністрів України затвердив план підготовки до проведення «Євробачення» в Україні у 2017 році.

Згідно з планом, Київська міська державна адміністрація та Національна телекомпанія України повинні забезпечити підготовку місць проведення «Євробачення», створити інфраструктуру і забезпечити трансляцію конкурсу.

25 листопада

Інші дати
Народився Микола Пирогов
(1810, м. Москва, Росія – 1881) – видатний хірург та анатом, педагог. Засновник воєнно-польової хірургії. В розквіті творчих сил усамітнився в своєму невеликому матку «Вишня» неподалік Вінниці, де організував безкоштовну лікарню.
Розгорнути
Народився Іван Нечуй-Левицький
(1838, с.Стеблів, Черкаська область - 1918) — український прозаїк, перекладач. Автор творів «Микола Джеря», «Кайдашева сім»я»...
«Українська жизнь - то непочатий рудник, що лежить десь під землею, хоч за його вже брались і такі високі таланти, як Шевченко; то безконечний матеріал, що тільки ще жде робітників, цілих шкіл робітників на літературному полі». (Іван Нечуй-Левицький)
Розгорнути
Народився Клим Поліщук
(1891, с. Краснопіль, Житомирська область – 1937) – український письменник, публіцист, автор історичних романів «Гуляйпільський батько», «Отаман Зелений».
Розгорнути