chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні встановлено 40 пам'ятників Степану Бандері

18 жовтня 2016 о 11:52

Українські журналісти з’ясували, скільки пам’ятників лідеру Організації українських націоналістів (ОУН) Степану Бандері встановлено в Україні.

Про це повідомляє ZIK з посиланням на видання Дивись.Info.

Журналісти з’ясували, що всього в Україні встановлено 40 пам’ятників лідеру ОУН. Вони відзначили, що мова йде про повнозростові пам’ятники і бюсти.

Також вказали на цікавий факт: пам’ятники Бандері встановлені тільки в чотирьох областях України. Журналісти назвали ці області: Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська і Рівненська.

Найбільше пам’ятників Бандері у Львівській області: там їх 17.

Всього 2 з 40 пам’ятників Бандері в Україні були встановленi за останнi три роки.

 

 

 

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути