chrome firefox opera safari iexplorer

Інститут імені Амосова продовжує роботу попри брак коштів

24 січня 2017 о 11:07

Попри інформацію про можливе припинення роботи Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України через катастрофічний брак коштів, установа продовжує свою роботу.

«Адміністрація робить все від неї залежне для того, щоб Інститут свою діяльність не припинив, зараз іде конструктивна робота з Мінфіном за підтримки та сприяння МОЗ та НАМН України та профільним Комітетом ВР України», — йдеться у повідомленні на сайті Інституту.

Там також повідомляється, що з огляду на те, що проблеми з фінансуванням Інституту є хронічними та виникли ще у 2013 році, робота щодо адекватного фінзабезпечення почалася ще у травні 2016 року. Її спрямовано на збереження кадрового та технічного потенціалу Інституту.

Незважаючи на недостатність коштів, Інститут залишається лідером з надання допомоги хворим з найважчими формами серцево-судинних захворювань і рятує пацієнтів, проводячи близько 8000 оперативних та інтервенційних втручань на рік.

За 12 робочих днів у 2017 році вже проведено 198 операцій та 317 інтервенцій, консультативну допомогу надано 1938 пацієнтам.

19 січня

Інші дати
Хрещення Господнє (Водохреща)
Там, на річці на Йордані Там Господь Христос хрестився, З рук Хрестителя Івана У святій водичці вмився" (Ярослав Вільшанко)
Розгорнути
Народився Тимофій Левчук
(1912, с. Бистрівка Житомирської обл. - 1998) - українського кінорежисера, народного артиста. Фільми: "Іван Франко", "Калиновий гай", "Два роки над прірвою", "Помилка Оноре де Бальзака", "Родина Коцюбинських" та ін.
Розгорнути
Народилася Марія Тим'як
(1889, м. Косів Івано-Франківської обл. - 1970) - народний майстер мистецької кераміки. Створювала оригінальний побутовий посуд (миски, глечики), вазочки і фігурки, оздоблюючи їх геометричним орнаментом. Вироби зберігаються у музеях Києва і Львова.
Розгорнути