chrome firefox opera safari iexplorer

Інститут імені Амосова продовжує роботу попри брак коштів

24 січня 2017 о 11:07

Попри інформацію про можливе припинення роботи Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М.Амосова НАМН України через катастрофічний брак коштів, установа продовжує свою роботу.

«Адміністрація робить все від неї залежне для того, щоб Інститут свою діяльність не припинив, зараз іде конструктивна робота з Мінфіном за підтримки та сприяння МОЗ та НАМН України та профільним Комітетом ВР України», — йдеться у повідомленні на сайті Інституту.

Там також повідомляється, що з огляду на те, що проблеми з фінансуванням Інституту є хронічними та виникли ще у 2013 році, робота щодо адекватного фінзабезпечення почалася ще у травні 2016 року. Її спрямовано на збереження кадрового та технічного потенціалу Інституту.

Незважаючи на недостатність коштів, Інститут залишається лідером з надання допомоги хворим з найважчими формами серцево-судинних захворювань і рятує пацієнтів, проводячи близько 8000 оперативних та інтервенційних втручань на рік.

За 12 робочих днів у 2017 році вже проведено 198 операцій та 317 інтервенцій, консультативну допомогу надано 1938 пацієнтам.

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути