chrome firefox opera safari iexplorer

Про погодження Америкою кандидатури наступного Президента України

23 січня 2017 о 12:15

Вже кілька місяців поширюється інформація про попередній відбір американцями нашого нового президента.

У переліку цих «кандидатів», мовляв, були і співаки, і боксери, й генерали.

Саме тому, такою важливою для тих, хто нібито потрапив в американський праймеріз для українських виборців, була фотосесія «з Трампом і К». Хто як міг, так і викручувався: один фоткав Трампа з екрана, хтось намагався проскочить із заднього проходу, а хтось розміщував за гроші рекламні повідомлення про свою інавгураційну активність...

Але, друзі-«кандидати», сумна й повчальна правда така: якщо розумні американці не змогли ДЛЯ СЕБЕ ОБРАТИ ПРАВИЛЬНОГО ПРЕЗИДЕНТА, то про вплив на обрання Президента для України годі й говорити!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

16 жовтня

Інші дати
Народився Петро Григоренко
(1907, с.Борисівка, Запорізька область - 1987) – радянський генерал-майор, правозахисник. Виступав на захист кримських татар та інших депортованих народів. У 1964 за легальну правозахисну діяльність розжалуваний у рядові і позбавлений всіх державних відзнак, перебував у радянських тюрмах, таборах.
Розгорнути
Народився Олександр Митрак
(1837, с.Плоске, Закарпатська область – 1915) – український (русинський) письменник, фольклорист і етнограф. Поезії, етнографічні нариси присвячені життю, побуту та звичаям закарпатських горян («Домашній быт угро-русского крестьянина», «Сенокосы в угро-руссов», «Народная свадьба угорских русинов»). Видав «Русско-мадьярскій словарь» та «Мадьярско-русскій словарь».
Розгорнути