chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд переглядатиме ціни на газ для населення двічі на рік

23 лютого 2017 о 12:30

Уряд ухвалив рішення стосовно того, що граничні роздрібні ціни на природний газ для населення і підприємств повинні переглядатися двічі на рік.

Таким чином Кабінет міністрів ухвалив постанову №90 від 21 лютого, яку було оприлюднено на Урядовому порталі.

Цей документ вносить зміни до постанови від 1 жовтня 2015 р. № 758 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)».

Таким чином, відповідно до внесених змін, ціни на природний газ для побутових споживачів та релігійних організацій будуть переглядати кожного квітня та жовтня.

Джерело: "День"
Розділи: Суспільство

17 жовтня

Інші дати
17 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день боротьби за ліквідацію злиднів
Розгорнути
Народився Володимир Жаботинський
(1880, м. Одеса – 1940) – єврейський письменник і публіцист, ідеолог та один з лідерів сіоністського руху.
Розгорнути
Народився Яків Головацький
(1814, с. Чепелі, Львівська область – 1888), український лінгвіст, етнограф, фольклорист, поет, священик і педагог. Співзасновник об»єднання «Руська трійця», співавтор збірника «Русалка Дністровая». Найважливіша праця «Народні пісні Галицької і Угорської Русі. кн. 1-4.»
Солоденька рідна мово, Як би-м тя рад вчути! Із глубини серця свого Рад би-м піснь добути. Проспіваю співаночки, Де-но які знаю, Як би-м учув голосочок Із рідного краю. (Яків Головацький)
Розгорнути