chrome firefox opera safari iexplorer

Про безвідповідальність і аморальність влади на прикладі НАЗК

29 березня 2017 о 14:45

Нині всі урядовці затаврували очільницю НАЗК Наталію Корчак за бездіяльність та непрофесіоналізм.

Особливо непримиренну позицію зайняв міністр юстиції Павло Петренко. Він навіть провів спеціальну прес-конференцію, де детально розповів як не треба працювати НАЗК і як правильно працює Мін’юст.

Але нагадаю, що нині скритиковані правові засади роботи НАЗК розроблялися … Мін’юстом! Але найголовніше — склад НАЗК формував уряд Яценюка, і не таємниця, що Наталія Корчак як чернівецька колежанка та викладач Яценюка і Петренка зовсім НЕ ВИПАДКОВО очолила цей антикорупційний орган.

Отож, з погляду відповідальності та моралі А. Яценюк і П. Петренко мусили би ВИБАЧИТИСЯ ПЕРЕД УКРАЇНСЬКИМ НАРОДОМ за свою креатуру і вчительку, а потім вже її критикувати і вчити, як працювати.

Проте, на жаль, нині в моді БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І АМОРАЛЬНІСТЬ українських політиків, а тому вибачень чекати, мабуть, не варто.

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

19 жовтня

Інші дати
Богдан Гаврилишин
1926 – видатний український економіст. Член Римського клубу, фундатор економічного форуму в Давосі. Багаторічний директор МІМ-Женева. Засновник Міжнародного Інституту Менеджменту в Києві.
Розгорнути
Народився Сергій Васильківський
(1854, м. Ізюм Харківської обл. - 1917) - український живописець, якого називали «поетом українського малярства». А ще про нього писали: «Васильківський у живописі – це Шевченко в літературі». До речі, саме Васильківському належать одні з найвідоміших портретів Кобзаря.
Розгорнути
Народився Ігор Свєшніков
(1915, м. Київ — 1995) – археолог, доктор історичних наук. Понад 20 років проводив розкопки на місці Берестецької битви, результати яких узагальнені в монографії "Битва під Берестечком". Автор монографій про культури шнурової кераміки та шаровидних амфор, путівника по заповіднику "Козацькі могили".
Розгорнути