chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра у Києві відкриють меморіальну дошку видатному співакові Івану Козловському

27 березня 2017 о 16:26

28 березня, о 12.00 у Михайлівському Золотоверхому монастирі (вул. Трьохсвятительська, 8) відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки, приурочене до 117-ї річниці з дня народження видатного українського тенора, оперного та камерного співака, унікального виконавця духовної та народної музики — Івана Семеновича Козловського (1900—1993), який працював півчим і співав у хорі собору з 1907 по 1917 рік.

Автор художнього рішення меморіальної дошки, яку буде розташовано на стіні співочого флігеля, скульптор Іван Мельничук.

На відкриття запрошені представники департаменту культури КМДА та творча еліта країни, серед яких письменники Іван Драч, Борис Олійник, Павло Мовчан, легендарна актриса Лариса Кадочнікова. Також у святкуванні візьме участь дитячий ансамбль з Мар’янівської музичної школи, яку свого часу, не звертаючи на заборону, І. С. Козловський побудував на батьківщині, у рідному селі Мар’янівка на Київщині, за власний кошт.

«Рідна країна»

26 січня

Інші дати
Михайло Жизневський
Активіст Євромайдану та журналіст, член Самооборони Майдану. Член організації УНА-УНСО, проживав у Білій Церкві. Загинув під час протистоянь на вулиці Грушевського в Києві. Герой України (посмертно)
Розгорнути
Народився Павло Кошиця (Порай-Кошиця)
(1863, с. Кирилівка, нині с. Шевченкове Черкаської обл. - 1904) - український оперний і камерний співак (тенор). Виконував оперні партії в театрах Росії, Італії, України. Був солістом Большого театру в Москві.
Розгорнути
Народився Іван Кулик (Ізраїль Юделевич)
(1897, м.Шпола Черкаська область – 1937) – український письменник, перекладач, громадський діяч. Автор збірки віршів «Мої коломийки», «Зелене серце», «В оточенні» та ін.
«Собі поети право залишають, Всі інші відкидаючи права: Належати до тих, кого вбивають, А не до тих, хто холодно вбива» (Леонід Первомайський)
Розгорнути