chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра у Києві відкриють меморіальну дошку видатному співакові Івану Козловському

27 березня 2017 о 16:26

28 березня, о 12.00 у Михайлівському Золотоверхому монастирі (вул. Трьохсвятительська, 8) відбудеться урочисте відкриття меморіальної дошки, приурочене до 117-ї річниці з дня народження видатного українського тенора, оперного та камерного співака, унікального виконавця духовної та народної музики — Івана Семеновича Козловського (1900—1993), який працював півчим і співав у хорі собору з 1907 по 1917 рік.

Автор художнього рішення меморіальної дошки, яку буде розташовано на стіні співочого флігеля, скульптор Іван Мельничук.

На відкриття запрошені представники департаменту культури КМДА та творча еліта країни, серед яких письменники Іван Драч, Борис Олійник, Павло Мовчан, легендарна актриса Лариса Кадочнікова. Також у святкуванні візьме участь дитячий ансамбль з Мар’янівської музичної школи, яку свого часу, не звертаючи на заборону, І. С. Козловський побудував на батьківщині, у рідному селі Мар’янівка на Київщині, за власний кошт.

«Рідна країна»

26 жовтня

Інші дати
Народився Дмитро Бортнянський
(1751, м. Глухів, Сумська область – 1825) - український композитор і диригент. Спільно з Березовським М.С. створив новий тип хорового концерту. Церковно-вокальний стиль Д.Бортнянського є вершиною тогочасного мистецтва.
Як славен наш Господь в Сіоні, Не може висловить язик, Великий в небесах на троні, Всесильний пан земних владик. Один Господь, один Ти славний, В сонячнім світлі й блиску зір явний! (Дмитро Бортнянський)
Розгорнути