chrome firefox opera safari iexplorer

Як Гройсман і «любі друзі» Порошенка наші 26 млрд не поділили

23 червня 2017 о 10:22

Вчора у парламенті відбулися НАДЦІКАВІ події.

Спочатку прем’єр В. Гройсман зранку попросив депутатів невідкладно, тобто не читаючи, і одним голосуванням «за основу і в цілому» погодити розподіл 26 млрд бюджетних гривень, бо інакше «народ буде без зарплат і без субсидій в зимовий період».

Скажу чесно: такого нахабства і цинізму по відношенню до депутатів не було ні при одному із попередніх «злочинних урядів»! В результаті Верховна Рада проголосувала зміни до бюджету ЛИШЕ ЗА ОСНОВУ і відправила Гройсмана далі шукати голоси.

Хто ж не підтримав Гройсмана і вирішив поставити на місце нахабу?

Виявилося, що окрім «Народного фронту», радикалів Ляшка і «Відродження» , які вже давно є союзниками «найкращого прем’єр-міністра», вчора додалася «Батьківщина» і депутати від Коломойського!

А от головна коаліційна фракція Порошенка здивувала: із 140 лише 67 депутатів «за», 5 – «проти», 15 – «утрималося», 33 не голосували, а 20 — відсутні. Тобто, більше половини президентської фракції НЕ ПІДТРИМАЛИ Гройсмана!

Головні вчорашні опоненти уряду Гройсмана – «любі друзі» Порошенка: утрималися — Герасимов і Луценко, не голосували — Кононенко, Березенко, Гринів… Южаніна взагалі — проти.

Чому? Бо нині йде непримиренна боротьба між Гройсманом і «любими друзями» Порошенка, але не за народ і територіальну цілісність держави, а за гроші і посади. На кону — податкова, аграрна і земельна, геологічна і лісова галузі, ну і, звичайно, бюджетні ресурси, зокрема, в 26 млрд грн!

Тож чекаємо на цікаве продовження!

P.S. Не вчить досвід Януковича, ой не вчить…

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

27 січня

Інші дати
Олекса Тихий
(27 січня 1927, хутір Їжівка, Краматорівський район, Артемівська округа — 5 травня 1984, тюремна лікарня м. Пермі) український дисидент, правозахисник, педагог, мовознавець, член-засновник Української гельсінської групи. Виступав на захист української мови. Помер в ув'язненні.
Розгорнути
Народився Павло Чубинський
(1839, м.Бориспіль Київська область – 1884) – український етнограф, фольклорист, поет, громадський діяч, автор слів Гімну України.
Душу й тіло ми положим За свою свободу, І покажем, що ми, браття, Козацького роду! Гей-гей, браття милі, Нумо братися за діло! Гей-гей пора вставати, Пора волю добувати!
Розгорнути
Народився Архип Куїнджі
(1842, м.Маріуполь - 1910) – український та російський живописець-пейзажист грецького походження, педагог. Автор картин «Українська ніч», «Дніпро вранці», «Ніч на Дніпрі».
Розгорнути
Народився Павло Тичина
(1891, с. Піски Чернігівська область – 1967) – український поет, перекладач, публіцист, громадський діяч.
«Не Зевс, не Пан, не Голуб-Дух, - Лиш Соняшні Клярнети. У танці я, ритмічний рух, В безсмертнім всі планети. Я був – не я. Лиш мрія, сон. Навколо дзвонні звуки, І пітьми творчої хітон, І благовісні руки». (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Іван Гончар
(27.01.1911 – 18.06.1993) – видатний громадський та культурний діяч, скульптор, живописець, графік, народознавець, колекціонер. Заслужений діяч мистецтв УРСР (1960), Лауреат Державної премії ім. Т. Шевченка (1989), Народний художник України (1991). Один з ініціаторів створення Українського товариства охорони пам’яток історії та культури, а також Музею народної архітектури та побуту України; засновник відомого в Україні й за кордоном громадського музею, який від 1960-х років став осередком українського національного відродження.
«Багато погроз і попереджень довелося почути мені від невігласів, які зневажали мою творчість, які забували про те, що без коренів немає дерева, а без дерева плодів …Я давно поставив собі за мету жити і творити для народу. Якщо вкласти всю душу в свою працю, то потім тобі це якось повернеться». (Іван Гончар)
Розгорнути