chrome firefox opera safari iexplorer

Google привітав із Днем незалежності України новим дудлом

24 серпня 2017 о 10:33

Найпопулярніша в світі пошукова система Google присвятила дудл до Дня Незалежності України.

Якщо навести курсор мишки на дудл (тематичний малюнок від Google) у синьо-жовтиж кольорах, то з’явиться напис «З Днем Незалежності України».

Автор зображення — художник Сергій Майдуков.

«Зображення уособлює різних людей з усієї країни, які працюють разом, щоб досягти свободи, миру та поваги один до одного», — йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Сергій Майдуков вважає різноманітність України «причиною пишатись, зустрічатись один з одним, Навчитися один про одного, співати і сміятися разом і святкувати», повідомляється в офіційному коментарі до зображення.

25 лютого

Інші дати
Народилася Леся Українка (Лариса Петрівна Косач-Квітка)
1871 – українська письменниця, перекладачка, культурний діяч. Автор численних віршів, поем, драматичних творів («Камінний господар», «Лісова пісня», «Бояриня» та ін.).
Хотіла б я піснею стати У сюю хвилину ясну, Щоб вільно по світі літати, Щоб вітер розносив луну. Щоб геть аж під яснії зорі Полинути співом дзвінким, Упасти на хвилі прозорі, Буяти над морем хибким. (Леся Українка)
Розгорнути
Народився Лесь Курбас
(1887, м. Самбір Львівська область - 1937) - український режисер, актор, теоретик театру, драматург, публіцист, перекладач. Засновник театру «Березіль».
Розгорнути
Народився Павло Вірський
(1905, м.Одеса – 1975) – український танцівник і хореограф. Художній керівник Ансамблю танцю УРСР (1955 – 1975), який з 1977 року носить його ім’я.
Розгорнути