chrome firefox opera safari iexplorer

Українська продукція підкорює нові ринки Європи

22 вересня 2017 о 15:37

У місті Старі Дороги Мінської області у Білорусі українська компанія «Трібо» спільно з компанією «БелАЗ» відкрила новий завод із виробництва гальмівних колодок, дисків і накладок.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова ради директорів групи компаній «Трібо» Костянтин ЄФИМЕНКО.

«Сьогодні ми відкрили новозбудований завод у Білорусі. За два роки ми тут вироблятимемо продукції на 5 мільйонів доларів. А це свідчить не лише про ефективну співпрацю України і Білорусі у вагонобудівній галузі, але й про успішний вихід товарів українського виробництва на нові ринки у Європі. «Трібо» вже має ряд запущених проектів у Казахстані, Чехії і Білорусі і я переконаний, що новий завод стане ще однією успішною сторінкою в історії нашої компанії та яскравим доказом того, що українська продукція є не просто конкурентною. Вона є однією з найкращих у світі!», — зазначив К. ЄФИМЕНКО.

«З певним хвилюванням сьогодні зранку я їхав в м. Старі дороги. Погодьтеся, не кожного дня ти відкриваєш завод. Завод, який ти задумував, промальовував, мріяв, сумнівався у правильному виборі... але будував» — Костянтин Єфименко

Нагадаємо, що українська компанія «Трібо» більше 30 років спеціалізується на виробництві гальмівних колодок і накладок, які застосовуються у більшості видів автомобільної техніки – вантажних автомобілях, автобусах, с/г техніці, залізничному транспорті вітчизняного та імпортного виробництва. Продукція компанії «Трібо» експортується до Великобританії, Чехії, Казахстану, Білорусі, Латвії, Туреччини та інших країн.

Розділи: Суспільство

7 лютого

Інші дати
Народився Микола Маркевич
1804 –  український історик, письменник, етнограф, фольклорист, поет, композитор. Автор праць «Звичаї, повір’я, кухня та напої сучасних українців», «Вертеп», «Історія Малоросії» в 5 т.
Розгорнути
Народився Мечислав Солтис
(1863, м.Львів - 1929) - український та польський композитор, диригент, педагог, музично-громадський діяч.
Розгорнути
Народився Олег Антонов
1906 –  генеральний авіаконструктор створеного ним у Києві КБ, доктор технічних наук, художник, письменник; створив понад 60 типів планерів і літаків типу АН. Під керівництвом Антонова створені найбільші на той час і найкращі в світі транспортні літаки АН-12, «Антей», «Руслан».
Розгорнути
Григорія Богослова, святителя
Хмари пливуть високо - гарна погода збережеться.
Розгорнути