chrome firefox opera safari iexplorer

Уряд повинен зупинити шантаж пенсіонерів!

29 вересня 2017 о 15:12

Де-факто, українських пенсіонерів нині зробили заручниками політичної боротьби та піару влади. Адже спроба прив’язати підвищення пенсій та їх «осучаснення» до збільшення страхового стажу й інших новацій Уряду стосовно пенсіонерів є не лише безглуздою, вона – аморальна.

Уряд зобов’язаний, відповідно до інфляції, підвищувати розмір пенсій та проводити їх індексацію (так зване «осучаснення») НЕЗАЛЕЖНО від ухвалення чи неухвалення тих чи інших новацій у системі пенсійної реформи.

Якщо Уряд і справді хоче переглянути розмір пенсій не для МВФ, а для українського народу, то він повинен ВЖЕ, з 1 жовтня, почати перераховувати пенсії відповідно до задекларованих раніше цифр. Усі попередні уряди, які здійснювали індексацію («осучаснення») пенсій, так і робили. Для цього не потрібно спеціальної згоди Верховної Ради чи Президента! Це — право Уряду.

А що стосується інших новацій у пенсійній сфері – то це може бути предметом спокійної, виваженої та професійної дискусії у парламенті. А шантажувати нинішніх пенсіонерів та депутатів тим, що у разі відмови від збільшення страхового стажу чи інших ідей, які, фактично, скорочують кількість пенсіонерів в Україні, нинішнім пенсіонерам не будуть підвищувати пенсії – це відвертий, нахабний і аморальний шантаж!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути