chrome firefox opera safari iexplorer

В мережі висміяли 223 країни експорту Гройсмана

19 лютого 2018 о 15:32

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у Twitter заявив, що Експорт України у 2017 році зріс на 16%,  а всього, наголосив він,  Україна експортувала в 223 країни на загальну суму $52,3 млрд.

Лідер партії “Рідна країна” Микола Томенко на своїй сторінці у Facebook нагадав, що в світі, за даними ООН, існує лише 193 країни. Куди експортував Гройсман — залишається загадкою.

Під час своїх лекцій традиційно обговорюємо тему про держави з різним ступенем суверенітету. Але найпростіше, пояснюю студентам, посилатися на членство в міжнародних організаціях:
ООН – 193 країни і Ватикан з особливим статусом;
МОК – 206 країн, де до 193 – членів ООН, додали ще 13 країн, з неповним суверенітетом, такі як Соломонові чи Британські Віргінські острови.
Є ще група невизнаних країн: Сомаліленд, Придністров‘я, Західна Сахара, Абхазія, Північний Кіпр, Нагорний Карабах, Південна Осетія. Якщо до них додати так звані, терористичні ДНР і ЛНР, то навіть на 220 не витягуємо!
І що тепер МЗС, МОН і ООН робити, як із таким «відкриттям» жити? А може на Нобелівську премію Гройсмана подати?

Розділи: Політика

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі