chrome firefox opera safari iexplorer

Основними покупцями українського одягу є країни Європейського Союзу

13 червня 2016 о 14:12

Протягом минулого року з України до країн Європейського союзу було імпортовано одягу на 525 мільйонів доларів США.

Серед всього експортованого Україною одягу в 2015 році 90,5% придбали країни ЄС, загальною вартістю близько 525 мільйонів доларів.

Світовий ринок одягу та текстильної промисловості в середньому за рік виростає на 4%, чого не скажеш про Україну, вклад якої за останні п'ять років зменшився від 0,16% ємності ринку до 0,10%.

Близько 90% експорту українського одягу припадає на давальницькі схеми 88% в 2013 році – 583 млн. дол., та 89% у 2014 році – 566 млн. дол.

Як зазначають експерти УПЕ, в товарній структурі експорту українського текстилю переважає верхній одяг та нижня білизна – 64,2% та 17,4% відповідно.

«В останні роки, основними покупцями українського одягу є країни Європейського Союзу (525 млн. дол. або 90,5%) і Росія (33 млн. дол. або 5,6%), при цьому помітна тенденція скорочення частки Росії в загальному експорті і зростання частки Європейського Союзу», — йдеться у повідомленні УПЕ.

Серед основних країн, що купують український одяг відмічають Німеччину, Італію, Угорщину та Польщу, які разом імпортують 57% від загального обсягу.

Джерело: znaj.ua
Розділи: Суспільство

4 грудня

Інші дати
Введення у Храм Пресвятої Богородиці
У календарному циклі українського народу це свято замикає осінній сезон і починає зимовий. Як на Новий Рік, хто перший прийде на Введення до хати, той буде першим «полазником», себто тим, що приносить добро чи якесь лихо: коли ввійде першим молодий, гарний, здоровий чоловік, а до того зі грошима, то це добра ворожба: весь рік у хаті будуть усі здорові і будуть гроші вестися. Коли ж увійде старий, хворий, особливо стара баба, або коли хтось прийде чогось зичити, — то це злий знак.
Розгорнути