chrome firefox opera safari iexplorer

Борщ в Україні дорожчий, ніж у Польщі

04 квітня 2018 о 14:09
medivnia.com

Вартість овочів для борщу в Україні вища, ніж у сусідній Польщі. Такі дані озвучили в Асоціації постачальників торговельних мереж України.

Наприклад, буряк у Варшаві в перекладі на українські гроші коштує 5,7 грн. У Києві коренеплід продається вдвічі дорожче.

За капусту в Польщі просять 3,1 грн, у Києві – всі 8 грн, а це втричі дорожче. Картопля у Вaршaві продається за 3,9 грн за кілограм, а в Києві – за 4,30 грн. Приблизно однакова ціна хіба що у цибулі.

При цьому середня зарплата в Україні – 7 828 гривень, а в Польщі – 34 830 гривень.

Нагадаємо, згідно з даними Мінагрополітики, в березні в Україні . 

Нагадаємо, згідно з даними Мінагрополітики, в березні в Україніе найбільше подорожчали саме овочі. Рекордсменом став буряк, ціна на який зросла на 11%, капуста додала 7%, третє місце закріпила за собою картопля, яка подорожчала на 6% – з 5,7 грн/кг до 6,6 грн/кг.

За прогнозами аналітиків, у квітні зростаючий тренд на овочі збережеться і буде переважати до появи нового врожаю.

Джерело: Сегодня
Розділи: Суспільство

26 березня

Інші дати
Олександр Кістяківський
1833 –  український учений-криміналіст та історик права. Співініціатор створення та голова Київського юридичного товариства. Зібрав і видав збірник законів «Права, за якими судиться малоросійський народ».  
Розгорнути
День Національної гвардії України
Національна гвардія України — військове формування з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України (МВС). Як військове формування з правоохоронними функціями на базі Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України та залученням нових військових кадрів на добровольчій основі з 13 березня 2014 року.
Розгорнути
День пам'яті гетьмана Івана Виговського
(?, с. Вигів Житомирської обл. - 1664) - гетьман Війська Запорізького, (1657 - 1659), київський воєвода (1659 - 1664).
Розгорнути
Народився Петро Барановський
(1892, Росія - 1984) – російський реставратор і дослідник пам'яток архітектури періоду Київської Русі. Врятував від знищення рідкісну пам'ятку домонгольської доби – церкву П'ятниця в місті Чернігів, наполягав на відновленні Михайлівського золотоверхого монастиря у Києві.
Розгорнути

Новини Дивитися всі