chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: Обирати Президента потрібно без політичної реклами

25 квітня 2018 о 11:54
radiotrek.rv.ua

Лідер політичної партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» в Рівному презентував свої просвітницькі проекти та нову стратегію ведення президентських виборів.

Книгу «Україна: історія Конституції», діловий щоденник «Український щорічник» з висловами відомих українців на кожній сторінці та зазначенням їхніх днів народження, а також підсумком кожного дня під заголовком «Що я зробив для України?» представив на зустрічі Микола Томенко. Такі й інші друковані видання випускає очолюваний ним громадський рух. Він також знімає фільми про цікаві туристам і не тільки куточки держави. І робить це задля популяризації всього українського. 

Проукраїнським, на думку Миколи Томенка, має бути і Президент держави. А обирати його потрібно по-новому. І, приміром, для цього, вважає політик, необхідно заборонити політичну рекламу:

Треба або заборонити політичну рекламу, або максимально її обмежити і перевести все у  систему дебатів між кандидатами і командами стосовно абсолютно конкретних речей, які чекає український народ.

А змагання політичної реклами – це шлях в нікуди. Якщо ми нічого не змінимо, то краще для української держави замість президентських виборів провести публічний відкритий демократичний у прямому ефірі аукціон і продати посаду Президента тому, хто більше заплатить.

Окрім цього, Микола Томенко пропонує до початку виборів повернути у регламент парламенту статті, що регулюють діяльність коаліції та опозиції, створити правові засади для імпічменту Президента, сформувати склад ЦВК за принципом 50 на 50 (влада та опозиція).

На питання «чи братиме участь у президентських виборах» Микола Томенко відповідає, що у професійному сенсі готовий конкурувати з колегами за крісло Президента. Але більш амбіційною задачею для себе називає зміну формату президентських виборів і запевняє, що задля цього готовий пожертвувати своєю кандидатурою.

Джерело: radiotrek.rv.ua
Розділи: Політика

30 червня

Інші дати
30 червня відзначають:
  • День молодіжних і дитячих громадських організацій України.
  • Міжнародний день астероїда.
Розгорнути
Народилася Матільда Климовська
(1899, м. Пенза, Росія - 1974) - український скульптор. Працювала в галузі станкової та декоративної скульптури. Серед найвідоміших праць: погруддя С. Міхоелса, Т. Шевченка, "Онєгін і Тетяна в саду"  та ін.
Розгорнути
Народився Роман Шухевич
(1907, м.Львів – 1950) - український політичний та державний діяч, командуючий УПА.  
«На західних землях України твориться Українська Влада, яка підпорядкується Українському Національному Урядові, що створиться у столиці України — Києві з волі українського народу.» (З Акту відновлення Української Держави 30.06.1941 року).
Розгорнути