chrome firefox opera safari iexplorer

UA: Перший замість бою українця за золото на Юнацькій Олімпіаді показав матч збірної Росії

19 жовтня 2018 о 11:00
glavcom.ua

Дивне рішення прийняло керівництво телеканалу Загальнонаціональний український суспільний телеканал UA: Перший проігнорував бій українця на Юнацьких Олімпійських іграх 2018 року у Буенос-Айресі. І все б нічого, але у прямому ефірі цей канал показував матч футзальної збірної Росії, тоді як у цей же час бився українець Максим Галінічев.

Зауважимо, що український боксер змагався не просто так, а за золоту нагороду Юнацької Олімпіади. Натомість, російські футзалісти грали проти бразильців у фіналі турніру у цьому виді спорту. Нагадаємо, перед стартом Юнацьких Олімпійських ігор стверджувалося, що виступи українських спортсменів покаже UA: Перший.

«Палко підтримувати й вболівати за наших юних талантів вболівальники зможуть на телеканалі UA: Перший», — йшлося у повідомленні на сайті Національного олімпійського комітету України перед змаганнями. Але на справі виявилося все абсолютно інакше – у прямому ефірі телеканал показав обмаль стартів за участю українців. І ситуація з Галінічевим лише підтвердила сумний факт.

Зауважимо, що Максим свій фінальний бій програв, здобувши лише срібну нагороду цих ігор в Аргентині. Окрім того, Галінічев став останнім призером збірної України на III Юнацьких Олімпійських іграх у Буенос-Айресі. 

Джерело: glavcom.ua
Розділи: Суспільство

22 червня

Інші дати
Народився Микола Дремлюга
(1917, Росія - 1998) – український композитор, педагог, музично-громадський діяч. Вперше вивів бандуру на концертну естраду як сольний інструмент, автор першого в історії української музики концерту для бандури та симфонічного оркестру.  
Гарно твоя кобза грає, Любий мій земляче: Вона голосно співає, Голосно і плаче. І сопілкою голосить, Бурею лютує, І чогось у бога просить, І чогось сумує. Ні, не люди тебе вчили: Мабудь, сама доля, Степ, та небо, та могили Та широка воля! (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Микола Холодний
(1882, Росія – 1953) – український ботанік, фізіолог, мікробіолог. Засновник вітчизняної школи фізіології рослин. Інститут ботаніки НАН України носить ім»я М.Холодного.
Розгорнути
Народився Болеслав Яворський
(1877, м. Харків - 1942) – український композитор, музикознавець, піаніст. Створив теорію ладового ритму (слухового тяжіння).  
Розгорнути