chrome firefox opera safari iexplorer

Галерея «АВС-арт» запрошує на персональну виставку Миколи Молчана «NULLUS»

11 березня 2019 о 18:02

Представлена в галереї «АВС-арт» експозиція творів львів’янина Миколи Молчана (графіка, живопис, скульптура, паперова архітектура) – результат тривалої праці: від кропіткої дослідницької практики, що має зв’язок із завданнями мистецтва минулих століть, до пошуку власного виразу в сучасному світі. 

Для Миколи Молчана пріоритетне мистецтво, в основі якого – людина: суперечливе створіння, котре, на жаль, не завжди центр та найвища мета Всесвіту. Характерна риса, що об’єднує різні періоди творчості автора, – аналітична складова, а саме спроба збагнути пластику природної форми. Окрему увагу мистець приділяє тому, як пластика тіла людини може дати поштовх до створення архітектури.
 
«Із тривогою мислилося про те, що, можливо, саме зараз той момент, та точка біфуркації, коли природа вже буде не в стані самовідновлюватися. Так виникла загальна назва експозиційного проекту «NULLUS» (НУЛЬ). Тож такі розмисли цілком виправдовують агресивну виразність останньої серії графічних аркушів. А оголені каркаси архітектурних макетів одночасно шукають красиву геометричну природу задуму, однак дають жорстку графіку тіней. Пошматована цілісна ідея тут – це знак апокаліптичних страхів і тривоги», – зазначає мистець.
 
Про автора
Микола Молчан народився 1976 року в м. Львові.
Навчався в Ужгородському училищі прикладного мистецтва ім. А.Ерделі на відділі художньої обробки дерева (1991—1995), у Львівській академії мистецтв на відділі монументально-декоративного живопису (1996—2002). 2002—2004 – навчання на здобуття магістерського ступеня у ЛНАМ. 2003—2005 – викладач рисунку у Львівському державному коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І.Труша. 2004—2011 – викладач пластичної анатомії на кафедрі рисунку та викладач рисунку на кафедрі графічного дизайну у Львівській національній академії мистецтв. 2008 – захист програми з дисципліни «Пластична анатомія» на кафедрі рисунку ЛНАМ. 2011—2013 – викладач рисунку на кафедрі художнього скла. Із 2013 року працює викладачем на кафедрі монументального живопису.
Член Національної спілки художників України з 2012 р.
 
Відкриття виставки – 13 березня 2019 о 18 годині.
 
Наша адреса: м. Київ, вул. Глибочицька, 32-В, 3-й поверх.
Виставка працює 13 – 29 березня 2019 з 12:00 до 19:00 щодня, крім неділі та понеділка. Вхід вільний.
Контактний телефон: +380 (44) 359 11 33. E-mail: gallery.avsart@gmail.com 
Сайт: www.avsart.com.ua
Сторінка у Фейсбуці: @avsart.gallery
Джерело: avs-art.com.ua
Розділи: Суспільство

25 квітня

Інші дати
Вероніка Черняхівська 
1900 – українська письменниця, поетеса-лірик, перекладачка (медичні праці, «Місячна долина» Дж. Лондона, «Прорість» Е. Золя, «Олівер Твіст» Ч. Діккенса). Онука письменника М. Старицького.
Розгорнути
Народився Микола Трублаїні (Трублаєвський Микола)
(1907, с. Вільшанка, Вінницька область – 1941) - український письменник, автор творів для дітей та юнацтва - «Мандрівки», «Шхуна «Колумб», науково-фантастичного роману «Глибинний шлях».
«Будь хоробрим, витривалим. Це потрібно для Батьківщини, для тебе самого. Учись у мужніх, кмітливих, стійких, наслідуй їх. Вони допоможуть тобі стати справжнім громадянином...» (Микола Трублаїні)
Розгорнути